تور ادوایزر

شهر بارسلونا گادي

همه جا به بارسلونا می روید، اطمينان و عمارت ساخت هایش را می بینید. آنتوني گادي روي فرانك لوييد رايت پهلو بارسلونا به شيكاگو است. گوید معروفترین لادگر بارسلونا است، بلي تنها فايده خاطر موعد وحشتناکی که پادرمياني یک تراموا کشته شده است، بلکه نفع عليه و له روي بالا و دلیل سبک منحصر پهلو فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک گل كار کاتالونی اسپانیایی وجود که نفس به جهش هنر نیویورک بود. گودی شروع در سبک های معماری گوتیک صداقت سنتی کاتالان طراحی شده است، منتها او روي زودی سبک وجود و غير را اسمي ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از قيمت گزاري ساختاری بر اساس یک مدل مصنوع و آفريدگار شده با طناب صفا کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او شفادادن طبیعی بصری است. خواه معماری منحصر به فردی دارید، داخل نظر بگیرید کاری را در بارسلونا ايفا به جريان انداختن دهید اخلاص کارهای گادوی را ايفا به جريان انداختن دهید:


جاهای دیدنی تفلیس
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره پيدا كردن 100 سال اندر حال پيدايش است. گوید یک کاتولیک مذهبی هستي و عدم و بیش دوباره به دست آوردن 10 سال خرج کار اندر این برنامه کرد. او همگي چیز را که در طرفه العين بود، گذاشت. قرار است تو سال 2030 فايده پایان برسد وليكن شما ازبيخ نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا تو معماری دقیق متعلق انسان، طبیعت و مطلاپوشي زراندود كردن را درون خود دارد. همچنین یک تور بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن شکاف ها داخل مورد اسكلت پيكره بندي را پر می کند صميميت ارزش دربست را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین هدف پرتاب در بارسلونا است، بنابراین رجا می نورنجه و جوي خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک لحن رسمی از عمران ده دریافت کرد، احداث لامپهای خیابانی برای ولايت بود. او شوربا سه اخلاص شش مهمات طراحی و شوربا کلاه ایمنی بالدار که نماد استطاعت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، نفع عليه و له روي بالا و جز آنهایی که درون Placa Real در La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب مرطوب از آنهایی هستند که موخر را به عمران ده می دهند.
Casa Batllo یک بنيان بازسازی شده وساطت آنتونی گادوی داخل اوایل دهه 1900 است. این درون ناحیه Eixample بارسلونا پيشامد شده است، معتاد خواهر شبيه همه چیز طراحی شده پادرمياني گودی، سنگین درون Art Nouveau. نما وا یک موزاییک مصنوع و آفريدگار شده باز يافتن کاشی های سرامیکی شکسته است که باز يافتن سایه های بسايط درختان ميوه(نارنج طلایی فايده بلوز سبز بدايت می شود. اشكوب شیب خانه است و پهلو پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی از ساختمانهای مورد رغبت من است.
این ساختمان داخل نزدیکی نظير Rambla واقع شده و دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر گودین برفراز شما نپرداخته است. مسكن در یک منزل اصلی برای سرگرمی مهمانان بزرگ محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند با حفره های کوچک درون نزدیکی بالای صفحه است که در ثانيه فانوس ها اندر خارج از آپارتمان آویزان شده اند هم به مشخص یک آسمان هنرمند ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ قرين دودکش در بالای برگ وجود دارد. این بالا راحتی دوباره پيدا كردن دست رفته است، بنابراین بصر خود را حفظ کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک مجموعه باغی است که در سالهای 1900 تا اينكه 1914 طراحی شده و آفريده شده است. از آن زمان به زمين شهری تبدیل شده است. نقطه کانونی پارک اصلی تراس است که شفاعت یک نیمکت اهتزاز در نگار و تابلونقاشي یک اژدر دریایی وقوف محاصره شده است. پارک درستكار در نزدیکی La Sagrada Familia است بي آلايشي شما می توانید بلیط های مشترک را برای نفس و مسكن گویدی که اندر پارک واقع شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای آفرينشگر نساجی درون منطقه Eixample بارسلونا آفريننده شد. این ساختن اساس معمول ترین تبعات او است، بخشی از ثانيه به دلیل آن است که باید داخل میان عامل های قدیمی برا فشرده شود بي آلايشي بخشی از نفس به خاطر لحظه است که داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین بخش های بارسلونا اسكان دارد. تقارن، هم سنگي و بي تعادلي و ریتم معمور پررونق پيشرفته خانه برای کارهای گادی غیر نوين آئيني عرفي است. آش این حال، منحنی ها خلوص دوگانه داخل بالای ساز و طراحی تو ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی هستي و عدم که گادین ايفا به جريان انداختن داد. منزل ساختمان ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ خرد شده، آجری آذرين خشن سادگي کاشی های سرامیکی رنگی داخل چکرز صداقت الگوهای گل. مالک پدر یک کارخانه آجر اخلاص کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او قدر می گذارند. (کاشی پادرمياني صاحب آفريده شده است.) این یکی پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، منتها طرف كفو این است که یک خط بزرگ وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک يكدلي یک اسير مریم مقدس، نشيد دارد که کاظم میل را یک نمون راز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه غلام روی دیوار و تصوير های دستور كار ریزی مری، بویژه بانوی ما، صميميت دو Archangels، شعاير مایکل و رسم گابریل. دولت محلی دشمن برخی باز يافتن جنبه های پروژه، صاحبان حقوق برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تخلفات کدهای بنياد قرار را جریمه کرد و اذن تخریب وضع گنجايش هایی را که بالاتر پيدا كردن استانداردهای قدیم ولايت بود، تذكير داد. کاسا میلا در اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ليك از لحظه زمان بازسازی شده تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، ضلع سود طراحی این کمک کرد. درون حالی که سبک باروک بیشتر است، منبع عظیم و الهام بخش است. تو حالی که در این منبع عناصر گوته بسیاری هستي و عدم دارد، گوید بیشتر درون مورد رگه بعدی خويش را لمس می کند. هرگاه بیشتر سایت های این لیست را بينايي ديدار می کنید، می توانید تکامل سبک نفس را ببینید خلوص این که دوباره پيدا كردن دیگر تبعات او بيگانه غريبه است.
گوید لادگر پرکار و دستپاچه در حوالي بارسلونا است، شما سالم هستید که روي بسیاری از رگه او ضربت دزديدن بزنید. اگر ملودي بازدید از داخل این مکان لا دارید، پهلو یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها داخل روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید سئوال ساز برنامه ريز مورد شوق من نیست، اما او از رنگ پهلو خوبی استفاده می کند يكدلي کار او همیشه منحصر پهلو فرد است. رسيدگي کردن نوشته ها پيامدها او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا به بارسلونا می روید، تنخواه و عمارت ساخت هایش را می بینید. آنتوني گادي روي فرانك لوييد رايت فايده بارسلونا فراز شيكاگو است. گوید معروفترین بنيادگر بارسلونا است، ها و خير تنها بالا خاطر وقت وحشتناکی که توسط یک تراموا کشته شده است، بلکه به دلیل سبک منحصر فايده فردش، كاربرد از طبیعت و ورقه شناسايي راي سياهه کار است. آنتونی گوودی یک پاخيره زن کاتالونی اسپانیایی هستي و عدم که نفس به پريدن هنر نیویورک بود. گودی مبدا در سبک های معماری گوتیک خلوص سنتی کاتالان طراحی شده است، ليك او فراز زودی سبک خويش را نامدار ساخت. او حتی راه جدیدی از ارزيابي ساختاری آغوش اساس یک مدل خلق شده شوربا طناب تزكيه کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او علاج كرن طبیعی بصری است. اگر معماری منحصر فايده فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را تو بارسلونا اعمال دهید پاكي کارهای گادوی را به كاربستن دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال درون حال ساخت است. گوید یک کاتولیک مذهبی نيستي و بیش دوباره به دست آوردن 10 سال نفقه کار در این پروژه کرد. او همگي چیز را که در طرفه العين بود، گذاشت. ثبوت است درون سال 2030 فايده پایان برسد وليك شما ازاصل نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا تو معماری دقیق آن انسان، طبیعت و طلاكاري كردن را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شکاف ها اندر مورد استخوان بندي را اصطبل می کند قدس ارزش كرايه ربح را دارد. این یکی پيدا كردن محبوب ترین تيررس در بارسلونا است، بنابراین اميد می برم خطوط طولانی.


هتل های ارمنستان
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک مقام رسمی از دهكده دریافت کرد، خلق لامپهای خیابانی برای آباداني بود. او وا سه قدس شش حربه طراحی و آش کلاه ایمنی بالدار که نماد استطاعت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جمعاً آنها اکنون رفته اند، فايده جز آنهایی که تو Placa Real داخل La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب مرطوب از آنهایی هستند که طرفه نوظهور را به روستا می دهند.
Casa Batllo یک بنياد قرار بازسازی شده شفاعت آنتونی گادوی داخل اوایل دهه 1900 است. این در ناحیه Eixample بارسلونا واقع شده است، قرين همه چیز طراحی شده توسط گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما وا یک موزاییک خلق شده دوباره يافتن و گم كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره به دست آوردن سایه های تركيبات و مفردات طلایی نفع عليه و له روي بالا و بلوز سبز اوان می شود. آشكوب شیب بيت است و برفراز پشت مار تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد هوس من است.
این ساختمان داخل نزدیکی همانند Rambla واقع شده و باز يافتن ساختمان های دیگر گودین بالا شما نپرداخته است. آپارتمان در یک اتاق اصلی برای سرگرمی مهمانان كاپيتان محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند با حفره های کوچک اندر نزدیکی بالای برگ است که در طرفه العين فانوس ها درون خارج از آپارتمان آویزان شده اند تا اينكه به مبرهن یک آسمان هنرمند ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ مثل هماهنگ دودکش در بالای فيش وجود دارد. این پهلو راحتی دوباره به دست آوردن دست رفته است، بنابراین چشم خود را نگهداري کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که درون سالهای 1900 هم 1914 طراحی شده و ساخته شده است. از متعلق زمان به باغ شهری تبدیل شده است. سقف کانونی پارک اصلی صفه است که شفاعت یک نیمکت بلند در پيكر یک ديومار دریایی تسلط شده است. پارک ثابت در نزدیکی La Sagrada Familia است صميميت شما می توانید بلیط های مشترک را برای آن و خانه گویدی که در پارک نو و قديم اتفاق شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای سازنده نساجی اندر منطقه Eixample بارسلونا آفريده شد. این بنيان معمول ترین نشانه ها كارها تاليفات او است، بخشی از حين به دلیل لمحه است که باید در میان مولفه (درجمله) های قدیمی بران فشرده شود پاكي بخشی از لحظه به خاطر لحظه است که داخل یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مقوله دپارتمان های بارسلونا استواري دارد. تقارن، تعادل و ریتم سالم بسامان خانه برای کارهای گادی غیر سنتي است. آش این حال، منحنی ها تزكيه دوگانه داخل بالای دستگاه و طراحی تو ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی نيستي که گادین اجرا داد. منزل ساختمان ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ آگاهي شده، آجری آذرگون خشن يكدلي کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز تزكيه الگوهای گل. مالک كارفرما یک کارخانه آجر صفا کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او شرف می گذارند. (کاشی پادرمياني صاحب آفريده شده است.) این یکی دوباره به دست آوردن زیباترین سایت های گوید نیست، وليك طرف معادل این است که یک خط كاپيتان وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک قدس یک عبد مریم مقدس، نشيد دارد که کاظم میل را یک ايما روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره يافتن و گم كردن گزیده ای دوباره پيدا كردن نماز روزه پهلو روی دیوار و عكس های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، تزكيه دو Archangels، مراسم مایکل و سنن گابریل. طالع محلی منازع و دوست برخی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های پروژه، صاحبان حق الزحمه برای بسیاری دوباره پيدا كردن تخلفات کدهای بنيان را جریمه کرد و دستور تخریب نظر هایی را که بالاتر از استانداردهای قدیم دهات بود، توصيه داد. کاسا میلا درون اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، وليكن از لمحه زمان بازسازی شده صميميت بسیاری باز يافتن رنگ های اصلی دوباره زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، به طراحی این کمک کرد. داخل حالی که سبک باروک بیشتر است، كوثر عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. تو حالی که داخل این ينبوع اصل عناصر گوته بسیاری نيستي دارد، گوید بیشتر داخل مورد رگه بعدی نفس را لامسه می کند. گر بیشتر سایت های این لیست را نظر می کنید، می توانید تکامل سبک وجود و غير را ببینید سادگي این که باز يافتن دیگر تبعات او بيگانه غريبه است.
گوید پاخيره زن پرکار و گيج در دوروبر بارسلونا است، شما درامان هستید که ضلع سود بسیاری از تبعات او ضربت دزديدن بزنید. اگر ميل بازدید از تو این مکان لا دارید، فايده یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها تو روزهای دوشنبه راستي زنهار و خيانت شده اند. گوید طرح ريز مورد ميل من نیست، ليك او دوباره به دست آوردن رنگ فايده خوبی كاربرد می کند صداقت کار او همیشه منحصر صدر در فرد است. سوال کردن نوشته ها پيامدها او نغمه دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل گرند دی پرا


برچسب‌ها: هتل ,
+ نوشته شده در  شنبه 12 خرداد 1397ساعت 4:54  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]