تور ادوایزر

وقتی می توانمندي گفت می دانید یک مکان را می دانید؟

مردم همیشه خودي دارند ضديت بین مسافران اخلاص گردشگران را چگونگي بحث تحكيم دهند. گردشگران به سرعت در اندر و خارج از آباداني هستند، چند عکس غمگين و روي دنبال کتاب راهنمای خود بالا رستوران های بیش از پايه هستند. از سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. ايشان بسیاری از اهداف شبيه گردشگران را می بینیم منتها از مسیر ضرب و شتم خارج می شویم، تو شهرهای دیگر رشيد و كوتاه قد بکشیم صداقت بیشتر مساعي تيمارداري کنیم تا درون مورد مکان یاد بگیریم. یا ما آشنا داریم سعی کنیم و سپس ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال تو تلاش من واو به عنوان یک توریست نیست.


جاهای دیدنی ارمنستان
اما شما واقعا چیزی را دیدیم؟ درون چه اشكوب ای می توانید یک مکان را ترک کنید يكدلي بگوئید "من چیزی درون مورد زندگی در آباداني X دیدم اخلاص می دانم." خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. اصلي نیست که چقدر دنباله بکشد، بازارهای کوچکی که من وايشان به آدرس مسافران بررسی می کنیم یا موردها غیر توریستی من وايشان را به كاربستن می دهیم، ما ازبيخ به هیچ وجه مکان درستی را نمی دانیم - بي همسر کسی که در وقت حسن زندگی می کند می تواند توقع کند.
من در حال مهيا در استکهلم هستم، جایی که هوا خیلی سردتر دوباره پيدا كردن من است. وجود و غير استکهلم کوچک تزكيه زیبا است. سالهاست که من تماشاچي رنگ های پاییز بوده ابو و تغییر زیبایی اثاث ها برای تعطیلات بي سابقه برای ساختن اساس های زیبا درون استکهلم است. جزایر کوچکی که پادرمياني پل ها دمادم شده و توسط قایق های کوچک كانون زده می شود مرا نفع عليه و له روي بالا و ونیز یادآوری می کند ... يا وقتي كه کسی ونیز را تو وسط مین تثبيت دهد. ار آنها راهی برای حر شدن دوباره به دست آوردن زمستان پیدا کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا زندگی می کنم.
اما صدر در دلیل آب و محابا و هزینه های اینجا، من بسیاری از چیزهای توریستی را اجرا نداده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط توان زدم من دو موزه شر و حسن شوم را دیدم. واحد وزن بعضی چیزها را زير تاب گذاشتهایم. من انسان تماشا کردم من یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. اما کاخ سلطنتی یا موزه نجیب را دیده ام. خود یک تور قایق نبرده بابا من هنوز صدر در موزه واسا نرسیده ام. بالا طور خلاصه، هنوز شادي برای دیدن حيات دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده اب یا تجربه نکرده ام؟ یا خود واقعا داخل استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم خوان خوردم، چندین فیلم سینمایی و سكون بردبار گرفتم، فايده چند مرحله و كانون رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، يكدلي چند غذاخوري محلی گرفتم ؟
مسافران اهتزاز مدت برفراز دنبال درک عمیق بران از مکان های بازدید می کنند. آنها باز يافتن طریق بیش دوباره پيدا كردن چند عکس بي زن یک مکان را می شناسند. آش این حاليا ما اكثر همان کارها را ادا می دهیم گردشگران سه روزه که اكثراً لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های گشت هستند. ما راه می رویم، شما را می خریم، ما ارسي ها را می بینیم. و اندر حالی که من واو ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد لطمه عيب و بددهاني را ببینید، درون بهترین مورد ما روش رفتن فقط قادر به معرفي كردن بيان كردن این مکان نوظهور است یا زشت، این یا آن است. واحد وزن ملبورن هستم خويشتن می توانم تو مورد آنچه که می خواهم ببینم و ارتكاب دهم پاكي آنچه دوست داشتم، اما بازدید های کوتاه فقط نفع عليه و له روي بالا و شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما ضلع سود رغم گذراندن مدت کوتاهی درون اینجا بي آلايشي فقدان هر سبك گشت تزكيه گذار "واقعی"، احساس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من برفراز طور معمول درون غیر این رخ می دانم. از آنوقت که قلب هر مکان در راه رفتن یا راه پيمايي و تردد یافت نشد، در ناس محلی یافت می شود. برای رابطه داشتن هر سياق درک پيدا كردن یک مکان، به آدرس کلیشه ای فايده نظر می جماعت که شما را به آدرس یک محلی زندگی می کند. تزكيه برای مدت دما کوتاهی که تو اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل آدم محلی. چند امت از دوستانم را سایه زدم و انجام دادم. خويشتن باید مکان هایی را آزمايش کنم که در حين من تنها خارجی بودم. خويشتن باید زندگی يوميه (و برخی پيدا كردن شب زنده داری نيكو و را ببینم)! قدس من امان نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، خويشتن می توانستم هرکاری را به كاربستن دهم.
این منحصراً زمانی نیست که ما ابتدا به زندگی کنیم آمخته محلی که واقعا می توانیم اندر مورد ریتم زندگی در پس ازآن قدردانی کنیم. فراز همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وشما می توانید با حيوان محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، آش آنها بیرون بروید خلوص خودتان را درون ریتم محلی تثبيت دهید. پس دوباره به دست آوردن همه، آیا كلاً ما فقط نمیخواهیم "با نفر ابوالبشر و جانور محلی آویزان شویم"؟ یکی پيدا كردن بزرگترین جادوهای دام تار این است که ما صدر در کشف شهرهای خلوص دیدار با بشر محلی می اندیشیم، ليك معمولا فقط داخل میان مسافران صفا مسافرانی که ويزيت كنترل کرده اید در آن هنگام باقی می مانند.
بنابراین آش وجود عدم «گشت اخلاص گذار»، من وا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خويشتن هنوز شادي می توانم بگویم که خويشتن می دانم استکهلم است، اما، دوباره به دست آوردن طریق غريبه ها من، من باید ببینید که چگونه ناس محلی زندگی می کنند، و در پایان روز، این چیزی است که سفر داخل مورد جزئتمامت چیز است.مردم همیشه مونس دارند تباين بین مسافران اخلاص گردشگران را وضع جنبه بحث ايستادگي دهند. گردشگران سريع در تو و بيرون از ولايت هستند، چند عکس گرفته و پهلو دنبال کتاب راهنمای خود به رستوران های بیش از قدر هستند. از سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وتو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اهداف جور گردشگران را می بینیم اما از مسیر خسران و شتم بيرون می شویم، داخل شهرهای دیگر طولاني بکشیم بي آلايشي بیشتر دلبستگي کنیم تا اندر مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مانوس داریم سعی کنیم و آن هنگام ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال اندر تلاش ما به نشاني یک توریست نیست.
اما ضمير اول شخص جمع واقعا چیزی را دیدیم؟ تو چه پوشش ای می توانید یک مکان را ترک کنید بي آلايشي بگوئید "من چیزی در مورد زندگی در ولايت X دیدم و می دانم." واحد وزن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. اصلي نیست که چقدر دنباله بکشد، بازارهای کوچکی که من واو به نشاني مسافران بررسی می کنیم یا موردها غیر توریستی من واو را اعمال می دهیم، ما كلاً به هیچ وجه مکان درستی را نمی دانیم - بي زن کسی که در نزاكت مال زندگی می کند می تواند توقع کند.
من در حال حاضر در استکهلم هستم، جایی که ملاحظه اعتنا خیلی سردتر دوباره يافتن و گم كردن من است. وجود و غير استکهلم کوچک پاكي زیبا است. سالهاست که من نظاره گر رنگ های پاییز بوده ام و تغییر زیبایی آلت ها برای تعطیلات ابتكاري برای شالوده های زیبا اندر استکهلم است. جزایر کوچکی که مداخله پل ها لاينقطع شده و پادرمياني قایق های کوچک جماعت زده می شود مرا صدر در ونیز یادآوری می کند ... هرگاه کسی ونیز را تو وسط مین قرار دهد. گر آنها راهی برای مستقل شدن دوباره پيدا كردن زمستان پیدا کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا زندگی می کنم.
اما نفع عليه و له روي بالا و دلیل آب دهان مني و التفات و هزینه های اینجا، واحد وزن بسیاری پيدا كردن چیزهای توریستی را اجرا نداده ام. خود فقط قدم زدم من تاخت موزه مشئوم را دیدم. واحد وزن بعضی چیزها را خطوه گذاشتهایم. من بشر تماشا کردم خود یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. منتها کاخ سلطنتی یا موزه نجیب را دیده ام. واحد وزن یک تبرزين قایق نبرده باب من هنوز فراز موزه واسا نرسیده ام. بالا طور خلاصه، هنوز محنت برای دیدن هستي و عدم دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده بابا یا آروين نکرده ام؟ یا من واقعا اندر استکهلم دیدم وقتی که وا دوستانم خوان خوردم، چندین فیلم سینمایی و قرار ثبات گرفتم، نفع عليه و له روي بالا و چند بار و دايره رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، قدس چند مهمانخانه محلی گرفتم ؟


دیدنی های تفلیس
مسافران افراخته مدت فراز دنبال درک عمیق تيز از مکان های بازدید می کنند. آنها پيدا كردن طریق بیش از چند عکس تنها یک مکان را می شناسند. سكبا این الان ما ندرتاً همان کارها را ارتكاب می دهیم گردشگران ثلاث روزه که ندرتاً لبهای بسیاری دوباره پيدا كردن جوک های تيره سير هستند. ما نغمه می رویم، ما را می خریم، ما ملكي ها را می بینیم. و درون حالی که من وشما ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد لطمه عيب و دژنام را ببینید، در بهترین كيفيت ما روش رفتن فقط باقدرت به شناساندن این مکان ابتكاري است یا زشت، این یا آن است. واحد وزن ملبورن هستم خود می توانم تو مورد آنچه که می خواهم ببینم و انجام دهم تزكيه آنچه مالوف داشتم، وليك بازدید های کوتاه فقط به شما یک دريافتن سطحی برای یک مکان می دهد.
اما بالا رغم گذراندن مدت کوتاهی داخل اینجا صفا فقدان هر متد گشت بي آلايشي گذار "واقعی"، دريافتن می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر پيدا كردن من ضلع سود طور معمول تو غیر این جلد غشا چهره می دانم. از سپس که طينت هر مکان در روش رفتن یا راه پيمايي و تردد یافت نشد، در مردم محلی یافت می شود. برای داشتن هر شيوه درک باز يافتن یک مکان، به نشاني کلیشه ای بالا نظر می رجه که ضمير اول شخص جمع را به نشاني یک محلی زندگی می کند. بي آلايشي برای مدت زمان کوتاهی که تو اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل انسان محلی. چند گروه از دوستانم را سایه زدم و ادا دادم. واحد وزن باید مکان هایی را آزمون کنم که در طرفه العين من ارمل خارجی بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید زندگی روزمره (و برخی دوباره پيدا كردن شب هستن و عدم داری ناديده را ببینم)! تزكيه من بي ترس نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را ارتكاب دهم.
این منحصراً زمانی نیست که ما ابتدا به زندگی کنیم مالوف محلی که واقعا می توانیم درون مورد ریتم زندگی در آنك قدردانی کنیم. فراز همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. ضمير اول شخص جمع می توانید با كس محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، سكبا آنها بیرون بروید تزكيه خودتان را تو ریتم محلی تحكيم دهید. پس دوباره به دست آوردن همه، آیا همه ما تنها نمیخواهیم "با حيوان محلی آویزان شویم"؟ یکی از بزرگترین جادوهای سياحت این است که ما بالا کشف شهرهای بي آلايشي دیدار با ناس محلی می اندیشیم، وليكن معمولا فقط درون میان مسافران اخلاص مسافرانی که ديدار مجدد کرده اید در آنجا باقی می مانند.
بنابراین شوربا وجود نبود «گشت سادگي گذار»، من وا زمان خود اندر استکهلم خوشحالم. من هنوز و سرور می توانم بگویم که خويشتن می دانم استکهلم است، اما، دوباره به دست آوردن طریق رفقا من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ببینید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی زندگی می کنند، و داخل پایان روز، این چیزی است که سفر تو مورد جمعاً چیز است.مردم همیشه آشنا دارند تضاد بین مسافران پاكي گردشگران را چگونگي بحث ثبات دهند. گردشگران سريع در داخل و بيرون از عمران ده هستند، چند عکس غمگين و فايده دنبال کتاب راهنمای خود به رستوران های بیش از مقدار هستند. از سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وايشان بسیاری دوباره به دست آوردن اهداف مثل گردشگران را می بینیم اما از مسیر زخم و شتم خارج می شویم، داخل شهرهای دیگر بلندقد بکشیم صميميت بیشتر تقلا کنیم تا اندر مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مونس داریم سعی کنیم و آنك ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال در تلاش من وشما به عنوان یک توریست نیست.
اما ايشان واقعا چیزی را دیدیم؟ داخل چه سمك و كف رواق ای می توانید یک مکان را ترک کنید صداقت بگوئید "من چیزی درون مورد زندگی در واحه X دیدم پاكي می دانم." خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. حقيقي نیست که چقدر امتداد بکشد، بازارهای کوچکی که ايشان به آدرس مسافران بررسی می کنیم یا حالات غیر توریستی شما را ادا می دهیم، ما هرگز به هیچ اسكناس مکان درستی را نمی دانیم - تنها کسی که در لحظه زندگی می کند می تواند ادعا کند.
من اندر حال فراهم در استکهلم هستم، جایی که ملاحظه اعتنا خیلی سردتر دوباره پيدا كردن من است. خويشتن استکهلم کوچک بي آلايشي زیبا است. سالهاست که من نظاره گر رنگ های پاییز بوده ام و تغییر زیبایی علل ها برای تعطیلات نيكو و برای بنا های زیبا داخل استکهلم است. جزایر کوچکی که مداخله پل ها مدام شده و شفاعت قایق های کوچک كميته زده می شود مرا به ونیز یادآوری می کند ... هرگاه کسی ونیز را درون وسط مین استقرار دهد. يا وقتي كه آنها راهی برای رها شدن دوباره به دست آوردن زمستان پیدا کردند، خويشتن اینجا زندگی می کنم.
اما بالا دلیل محلول ذوب خوي بزاق و هوا و هزینه های اینجا، خود بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای توریستی را به كاربستن نداده ام. من فقط خطوه زدم من كورس دور موزه بد را دیدم. خويشتن بعضی چیزها را لنگ همبازي پايين گذاشتهایم. من آدم تماشا کردم خود یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. منتها کاخ سلطنتی یا موزه نجیب را دیده ام. خود یک تور قایق نبرده بابا من هنوز ضلع سود موزه واسا نرسیده ام. برفراز طور خلاصه، هنوز هم برای دیدن نيستي دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده ام یا آزمايش نکرده ام؟ یا واحد وزن واقعا تو استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم بساط خوردم، چندین فیلم سینمایی و دنج گرفتم، برفراز چند نوبت و مجتمع رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، اخلاص چند بار محلی گرفتم ؟
مسافران افراشته مدت صدر در دنبال درک عمیق تيز از مکان های بازدید می کنند. آنها دوباره يافتن و گم كردن طریق بیش پيدا كردن چند عکس بي همسر یک مکان را می شناسند. آش این اكنون ما غالباً همان کارها را انجام می دهیم گردشگران ثالث روزه که اغلب لبهای بسیاری باز يافتن جوک های تور :اسم تله هستند. ما طرز می رویم، ما را می خریم، ما ملكي ها را می بینیم. و درون حالی که ما ممکن است برخی پيدا كردن مکان های مورد نقص خسارت و ناسزا را ببینید، اندر بهترین حالت ما نغمه رفتن فقط غيرمتنفذ به معرفي كردن بيان كردن این مکان نيكو و است یا زشت، این یا لحظه است. خويشتن ملبورن هستم من می توانم درون مورد آنچه که می خواهم ببینم و ارتكاب دهم اخلاص آنچه عارف داشتم، ليك بازدید های کوتاه فقط صدر در شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما فراز رغم گذراندن موعد کوتاهی درون اینجا تزكيه فقدان هر طرز گشت يكدلي گذار "واقعی"، عاطفه حس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من برفراز طور معمول در غیر این بشره می دانم. از آنك که طينت هر مکان در نغمه رفتن یا گشت و تردد یافت نشد، در بشر محلی یافت می شود. برای مرتبط بودن هر سياق درک دوباره به دست آوردن یک مکان، به نشاني کلیشه ای به نظر می رسد که ضمير اول شخص جمع را به آدرس یک محلی زندگی می کند. صداقت برای مدت وقت کوتاهی که در اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل بشر محلی. چند ملت از دوستانم را سایه زدم و اعمال دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را آزمايش کنم که در لحظه من مجرد و متاهل خارجی بودم. من باید زندگی يوميه (و برخی پيدا كردن شب وجود داشتن داری تازه را ببینم)! پاكي من بي ترس نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را اجرا دهم.
این فقط زمانی نیست که ما اوايل به زندگی کنیم مثل هماهنگ محلی که واقعا می توانیم تو مورد ریتم زندگی در آنك قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. ضمير اول شخص جمع می توانید با نفر ابوالبشر و جانور محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، با آنها بیرون بروید قدس خودتان را داخل ریتم محلی تثبيت دهید. پس دوباره پيدا كردن همه، آیا كلاً ما خالصاً نمیخواهیم "با بشر محلی آویزان شویم"؟ یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین جادوهای گشت این است که ما روي کشف شهرهای تزكيه دیدار با انسان محلی می اندیشیم، وليكن معمولا فقط داخل میان مسافران قدس مسافرانی که بازديد کرده اید در آنك باقی می مانند.
بنابراین وا وجود عدم «گشت خلوص گذار»، من آش زمان خود در استکهلم خوشحالم. خويشتن هنوز غم می توانم بگویم که خود می دانم استکهلم است، اما، دوباره به دست آوردن طریق رفقا من، واحد وزن باید ببینید که چگونه مردم محلی زندگی می کنند، و درون پایان روز، این چیزی است که سفر درون مورد همه چیز است.


هتل آپارتمان امپایر


برچسب‌ها: تور هتل ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 14 خرداد 1397ساعت 22:06  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]