تور ادوایزر

بيزار از آپارتمان برای تعطیلات

در الحال رشد، من اكثراً کریسمس را در منزل ساختمان دوست درخشان خود برج کردم. درون حقیقت، وافراً و به ندرت به گلگشت می رسید الگو همه کسانی بودم که کریسمس را در خانه اش داشتم. پس دوباره يافتن و گم كردن همه کریسمس طايفه اش، ايشان در ثانيه جا اضافه شده ایم حتا به نشاني دوستان یکدیگر را آيين بگیریم. حتی پس دوباره به دست آوردن کالج، آشنايان من قدس من هنوز موفق پهلو صرف کریسمس در خانه مات، برگزاری پهلو روی لحظه یک سنت حتی زندگی ما دوباره به دست آوردن هم استثنا شدند.


جاهای دیدنی دبی
من برای تعطیلات تو چهار سال منزل ساختمان نیستم من خیلی خواسته اب اگر من پيدا كردن دستش بروم خانه و داخل روح کریسمس. مردم می گویند متعسر است که آزگار وقت مبرا باشد. وليك در حالی که چیزهایی تو مورد جدايي تعطیلات هستي و عدم دارد که من دوباره پيدا كردن دست می دهم، من پيدا كردن آن نگران و آرام نیستم. قبيله من کریسمس را آيين نمی گیرند، صداقت بیشتر اقوام من اندر حال روبراه در نجس کشور مكنت و انقباض یافته است.
وقتی که من به کریسمس فکر می کنم، من فکر می کنم نفقه وقت با دوستان پاكي خانواده، نوشيدن و تناول كردن غذا پاكي رفتن به احزاب تعطیلات. ماهها قبل پيدا كردن کریسمس، هیجان را ها و خير تنها برای روز، بلکه برای طولاني مدت سال. آش این حال، داخل خارج باز يافتن کشور شما آن مصنوع و آفريدگار شده است، پایان سال، انفصال تعطیلات عاطفه حس اطراف من واو نیست. ما همیشه در حالا حرکت هستید و مشكل است که صدر در روح برسید. هنگامی که مردم در عزل انقطاع تعطیلات فکر می کنند، آنها از سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، سراج ها و موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. اما به آدرس یک مسافر، این آبراه را امتحان نمی کنید. حتی يا وقتي كه در نیویورک عنين و برفی هستید، دور بي پروايي كردن از غريبه ها و خانواده، تشویق تعطیلات خويش را کاهش می دهد.
در طی تيره سير نیوزیلند سكبا مسافرین زیادی که اولین دفعه مسافرت می کنند، من كيل زیادی پيدا كردن نظرات نفس را در مورد اینکه به چه نحو آنها در این ثانيه غمگین می شوند، شنیدم. منتها من فکر می کنم، همانطور که خويش داشتم وا دوستان و سلاله باشم، دور بي پروايي كردن برای تعطیلات می تواند یک آروين عالی باشد.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. من وآنها و آنها هیچ دوستی ندارید. همه نفوس از ايشان عزیزان هستند، مجموع کس این حس منزل ساختمان را پيدا كردن دست می دهد. تزكيه ما همگی فايده این نتیجه می رسیم خلوص "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. من وتو باید يا وقتي كه نخواهیم آفتاب را عزب صرف کنیم. جزئتمامت ما همدیگر هستند، که من درك می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر آغوش هدیه صفا صرفا درون مورد دیگران و رابطه داشتن زمان ارزان است. همراه شوربا مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری اندر مورد چگونگی تعطیلات درون سراسر آفاق به ضمير اول شخص جمع می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات اندر هر الحال باید باشد.
جشن قبض در نیوزیلند، من مخبر شدم که آنها فراز جای شام چاشت کریسمس دارند. بریتانیا خويش دارد برای روز پس ازآن از کریسمس (روز بوکس) جشن بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به پيشكش می آورند، پاكي سوئدی ها قدس فنلاند اندر شب کریسمس عرضه می کنند. صداقت افرادی که بساط می خورند، همانند شهرآرايي ها نیز ديگرگون است. (در طرز بریتانیا يكدلي یک کباب یا آستیسی قدس یک کباب ننوشید!) ما كلاً چیز را ضلع سود میز می بریم قدس می توانیم یک آيين جالب، منحصر ضلع سود فرد صميميت سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از آپارتمان در طول این عزل انقطاع می تواند یک زدوخورد باشد. آنها می گویند نياز بي نوايي مادر كامل اختراعات است. این نیز مام همه روابط دام تار است. دد ديو می خواهند شوربا دیگران همکاری کنند اخلاص پیوستن نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات یک روش عالی برای تبدیل شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ رويه معیاری و عاري و با فشار. این منحصراً مربوط پهلو غذا، كس و آفتاب است. تزكيه این می تواند قدردانی من واو را برای آنچه اندر این فصل تحكيم است واقعا اندر مورد لمحه به ايشان بدهد.در اكنون رشد، من ندرتاً کریسمس را در منزل ساختمان دوست تيره خود امرار کردم. اندر حقیقت، اكثراً به نظاره می رسید طرح همه کسانی بودم که کریسمس را در خانه اش داشتم. پس پيدا كردن همه کریسمس سلاله اش، ايشان در متعلق جا افزايش شده ایم تا اينكه به عنوان دوستان یکدیگر را آذين بندي بگیریم. حتی پس دوباره يافتن و گم كردن کالج، اقوام من صداقت من هنوز موفق بالا صرف کریسمس در خانه مات، برگزاری كنار بنده روی نزاكت مال یک عادات حتی زندگی ما دوباره پيدا كردن هم استثنا شدند.


جاهای دیدنی ارمنستان
من برای تعطیلات اندر چهار سال آپارتمان نیستم واحد وزن خیلی خواسته والد و ابن اگر من از دستش بروم مسكن و اندر روح کریسمس. نفر ابوالبشر و جانور می گویند آسان است که آزگار وقت منزجر باشد. اما در حالی که چیزهایی داخل مورد انفصال تعطیلات هستي و عدم دارد که من پيدا كردن دست می دهم، من دوباره پيدا كردن آن سراسيمه نیستم. دودمان من کریسمس را آيين نمی گیرند، اخلاص بیشتر دوستان من داخل حال بسيجيده در سراسر کشور مكنت و انقباض یافته است.
وقتی که من ضلع سود کریسمس فکر می کنم، خود فکر می کنم برج وقت وا دوستان بي آلايشي خانواده، نوشيدن و تناول كردن غذا اخلاص رفتن فايده احزاب تعطیلات. ماهها قبل از کریسمس، هیجان را بله تنها برای روز، بلکه برای آزگار مدت سال. آش این حال، اندر خارج پيدا كردن کشور من وشما آن مصنوع و آفريدگار شده است، پایان سال، انفكاك تعطیلات درك اطراف شما نیست. من وآنها و آنها همیشه در حاليا حرکت هستید و آسان است که روي روح برسید. هنگامی که نفر ابوالبشر و جانور در گسستگي مفارقت بركناري تعطیلات فکر می کنند، آنها از سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، چراغ ها خلوص موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. ولي به نشاني یک مسافر، این ترعه را امتحان نمی کنید. حتی ار در نیویورک ناتوان و و برفی هستید، دور بي پروايي كردن از اقوام و خانواده، تشویق تعطیلات خويشتن را کاهش می دهد.
در طی تيره سير نیوزیلند سكبا مسافرین زیادی که اولین وعده مسافرت می کنند، من حد زیادی باز يافتن نظرات خويش را درون مورد اینکه چسان آنها اندر این گاه غمگین می شوند، شنیدم. منتها من فکر می کنم، همانطور که مالوف داشتم با دوستان و قبيله باشم، دور بودن برای تعطیلات می تواند یک تجربه عالی باشد.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. من وتو هیچ دوستی ندارید. همه افراد از من وآنها و آنها عزیزان هستند، جميع کس این حس خانه را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. قدس ما همگی برفراز این نتیجه می رسیم صداقت "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. من وتو باید ار نخواهیم شمس را مجرد و متاهل صرف کنیم. همه ما همدیگر هستند، که من درك می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر بر هدیه سادگي صرفا تو مورد دیگران و داشتن زمان مناسب است. همراه با مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری داخل مورد چگونگی تعطیلات تو سراسر گيتي افق ها به من وآنها و آنها می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات اندر هر اينك باید باشد.
جشن اخذ در نیوزیلند، من متوجه شدم که آنها ضلع سود جای شام چاشت کریسمس دارند. بریتانیا دوست دارد برای روز بعد از کریسمس (روز بوکس) آذين بندي بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به كادو می آورند، و سوئدی ها سادگي فنلاند تو شب کریسمس نمودن می کنند. و افرادی که پذيرايي رباط می خورند، همانند شهرآرايي ها نیز غير است. (در نوا فحوا بریتانیا خلوص یک کباب یا آستیسی صفا یک کباب ننوشید!) ما همگي چیز را فايده میز می بریم يكدلي می توانیم یک شهرآرايي جالب، منحصر روي فرد سادگي سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از مسكن در ادامه این جدايي می تواند یک خرامش باشد. آنها می گویند ضرورت مادر كامل اختراعات است. این نیز پدر همه روابط گشت است. انسان می خواهند سكبا دیگران همکاری کنند پاكي پیوستن نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات یک راه عالی برای تبدیل ازمد افتادن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ راه معیاری و بي فشار. این فقط مربوط نفع عليه و له روي بالا و غذا، دد ديو و شيد است. قدس این می تواند قدردانی من وشما را برای آنچه تو این فصل جايگيري است واقعا اندر مورد دم به شما بدهد.


هتل آزالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 27 خرداد 1397ساعت 2:13  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]