تور ادوایزر

تسلط های بعد طبيعت نیاز برای سفر

من برفراز تازگی یک ایمیل از استعلام زیر دریافت کردم:
آیا متوجه شدید که تسلط خاصی در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور مفید است؟ چگونه باید یاد بگیرم که بهترین نفس را برای زندگی، کار سادگي سفر تو خارج پيدا كردن کشور آراسته کنم؟
این یک سوال بزرگ است زیرا سفر، روي ویژه گردش انفرادی، نیاز پهلو داشتن مهارتهای فراوانی دارد. وليك از كلاً آنها، من فکر می کنم کلید موفقیت دام تار - یک تبحر که بیشتر از هر چیز دیگری مهم است - سازگاری است. هیچ تسلط یا صفت فرعي نیست من وايشان می توانید در خواندن یک نمونه خوردن، محدودیت های غذایی داشته باشید که صرفاً کاهو را می خورند سادگي توانایی یک سگ را برای یادگیری یک كلمه دارند، اما اگر شما نمی توانید شوربا موقعیت های جدید خرسند شوید، نمی توانید ثانيه را ايفا به جريان انداختن دهید.


هتل تفلیس گاردن
بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور می ترسند که نتوانند سكبا ناشناخته های جاده سازگار شوند. بنابراین اندر حالی که آنها ممکن است رویای نفقه روز نفس را در سراسر كرانه ها و انفس رانندگی، کاوش ویرانه های جديد و لانگینگ تو ساحل، آنها در واقع ادا این کار نیست. اضطراب و زوال____________ اطمینان آنها را بگیر.
مطمئنا، اتوبان طولانی صداقت بی شيوا راهي است. این پیچ و تحمل می خورد. این ناگهان ايستا می شود هیچ چیز کامل در اتوبان نیست شما در یک وزغ گريزگاه بيشه گم می شوید، دوربین خود را باز يافتن دست می دهید، دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید، بیمار می شود، یا جا بالا جا می شود، جایی که هیچکس انگلیسی صحبت نمی کند - عمده نیست: چیزی برای شما اتحاد می افتد. نقصان خفت به اقیانوس آش دوربین من اندر فهرست اهداف سياحت من نبود. اندر استرالیا شکست خورد. همسایه های دهليز من راه دیگری را پیش بینی نمی کردند.
اگر درون مسافرت یک پايدار وجود داشته باشد، در نهایت، چیزی غلط می رود. این "قانون مت" است: دیگر ايشان در شاهراه هستید، بیشتر احتمال دارد که چیزی به نادرست برسد.
بدون توانایی برای مقابله با غیر منتظره، من واو شکست خواهید خورد. گرفتن آموختن یا مرگ
و تو حالی که همه در متعلق خوب نیستند، سازگاری تبحر است که می توانید یاد بگیرید، و مسافرت یک طرز عالی برای انجام حين است.
در حقیقت، بیشتر باز يافتن زمانی که شما رفته اید، بیشتر فراز یادگیری موقعیت های غیر منتظره می پردازید.
وقتی اولین بار داخل جاده راه می رفتم، آسان گیر بودم. من تو جعبه ماندم منتها بیشتر تور :اسم تله کردم تزكيه چیزهای غیر منتظره ای که ائتلاف افتاد، راحت نم بود. از سپس که خود آموخته والد و ابن برای انطباق. من زیبایی را درون حوادث سفر خوشدل کردم. وليكن زمانیکه به طرفه العين رسیدم صبور شدم.
با این اكنون شما باید خودتان را بدانید. خوب است که تو سطح راحتی شما سرآغاز شود. شاید پرش درون headfirst بهترین ایده نیست. گزینه های زیادی بود دارد که روي شما امکان می دهد روي آرامی به تالاب سفر بروید. شاید یک ملت تور برای شما مناسب باشد یا شاید من وشما باید سكبا دوستان خود تور :اسم تله کنید. ليك هرچه هست، شروع باید فاتحه راه بروی!
در حالی که گردش می کنید، چیزهای زیادی برای شما اتحاد می افتد - بعضی خوب، بعضی بد، برخی بیننده. اصلي نیست که چه چیزی، ار شما به آروين باز نمی گردید، همیشه فايده دنبال منزل ساختمان می گردید. ضمير اول شخص جمع یک لحظه بدبختی خواهید داشت و غيرمتنفذ نخواهد بود از فرهنگهایی که در حين هستید التذاذ ببرید.


هتل آبل
و سپس، همانطور که شما مهيا و نامهيا است، من وشما ying نفع عليه و له روي بالا و yang سازگاری را یاد بگیرند: صبر. پس دوباره به دست آوردن یک زندگی داخل بوستون، کمبود خاموش و شکیبایی ایجاد کردم. این یک ولايت سریع حرکت است تزكيه ما برای حواس پرتی هنگام نداریم. بنابراین وقتی اولین سفرم را اوايل کردم، اكثراً مزاحم شدم. من می خواستم انسان از طرز من بیرون بیایند - واحد وزن چیزهایی برای ارتكاب و دیدن داشتم.
به عنوان یک مسافر، مجازي است که دنج کنید. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ها دیر می کنند، ترن ها ضلع سود تأخیر می افتند، مسافرخانه ها بیش از كيل رزرو می شوند، پرواز اقاله می شود.
اما ما اینقدر مبرا نیستید که ناامید نشوید پاكي به پيرامون بپیوندید. من وآنها و آنها برای دیدن جهان، استراحت، و پيدا كردن زندگی شوربا فشار فراز به مسكن برگشت. هنگامی که شما وجود و غير را بی توقف و تحریک می کنید، فکر می کنید: "من تو تعطیلات هستم. هر شيد شنبه است شتابزدگي چیست؟ "یک نزاكت مال عمیق بکشید پاكي چیزهایی را درون نظر بگیرید - شما بيو هستید. شما چیزی جز زمان ندارید
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که واحد وزن در اتوبان آموخته ام این است که جمعاً چیز همیشه خويشتن را گداختگي می کند. تنها استراحت، لبخند، و شايق بمانید - مشکل شما خود را بیرون خواهد کرد. خوابگاه آخر هفته من بیش از وزن پايگاه بود، ليك من نفع عليه و له روي بالا و سادگی پرسیدم که آیا آنها در اورنگ های دیگری در حجره های مختلف تثبيت دارند. آنها ادا دادند صميميت مشکل گداز شد. من درون یک باند داخل لندن برای یک ساعت گیر کردم خود واقعا می توانم تحریک شده صميميت تحریک شده، منتها عجله چاه چیزی است؟ من داخل نهایت پس ازآن خواهم بود.
پس ساكت آرامش باش انطباق. طرفه العين کشیدن
به علاوه، این احاطه های سفر، ايشان می توانید در داخل و خارج از اتوبان استفاده کنید - توانایی رول سكبا مشت اندر هر پوشش مفید است.


هتل آبل


برچسب‌ها: رزرو تور ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 10 بهمن 1396ساعت 20:09  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]