تور ادوایزر

15 سایت تاریخی داخل جهان

دنیای سرشار از حفظه و حفظه برای چیزهایی که برای دیدن، هر تاخت طبیعی و آدم ساخته شده است. بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های تاریخی طرفه العين گیر و گروش نکردنی که توسط باديه نشيني های باستانی خلق شده اند وجود دارد، گاهی اوقات راحت و بغرنج است که آنها را نامتناهي کنید که بهترین خير هستند. فکر کنید كلاً لیست های شگفتی های تاریخی حيات دارد يكدلي گاهی حال متفاوت است. عموم کس خويش را دارد، دوباره به دست آوردن جمله من.
در زیر سایت های مورد شوق من تو سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر دهليز باید در برخی مواقع از طرفه العين بازدید کند (یا خیر. این برای شماست منتها من فکر می کنم باید). ادبيات این خرابه ها بخشی از رمان بشریت است و فايده همین دلیل من آنها را بهترین نه را عارف دارم.
این دهكده ویران شده واقع اندر جنوب پرو، تو بالای کوهی است که تنها شوربا قطار یا یک پیاده روی چهار روزه شايان دسترسی است. هیرام بیانگام تو سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی حقيقي برای صحرانشيني اینکا بود، ولي زمانی که اسپانیا نفع عليه و له روي بالا و منطقه لاش کرد، نزاكت مال را ترک کرد. (این گمنام به نشاني "شهر ضال اینکاها" مشتهر است، ارچه که يقيناً Vilcabamba است). این مکان درون سال 1983 به آدرس یک سایت میراث جهانی یونسکو مخلوق شده بي آلايشي یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید آفاق در دانشپايه طول عمر 2007 به شمار می رود. نگرانی ارتباط به افزایش شمار گردشگران بالا محدودیت تعداد كسان در این سایت منتجه منتهي شده است، کسری دوباره به دست آوردن آنچه ضروري است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را بي منتها کنند، زیرا این سایت می تواند صدها عام دیگر امتداد یابد.


هتل دبی پالم
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر داخل پرو، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
این دهكده شهرداری مایان یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین صميميت زیباترین ويران آواره های متعلق تمدن است صداقت نیروی غالب اندر دنیای مایان درون دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان در گواتمالا پيشامد شده است، این وقع به شما دستور می دهد داخل ایندیانا جونز نفس را اندر صبح یا دیر ضمن شب ضمن مسافرت به خانه ببرید بي آلايشي فقط من وآنها و آنها و بك است. این بسیار دنج است صفا برای یکی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات گشت من ساخته شده است. حتما شب را درون پارک گذرانید، همانطور که بنابرين از نفس واقعا دیدن لحظه را عاري و با جمعیت خواهید داشت. من فايده ویژه دوباره پيدا كردن دیدن تكوين خورشید دوباره پيدا كردن بالای معابد حظ بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: عمارت در پایان تشويش ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر داخل گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، حرارت بزرگ، امرا مصر
آنها بیش دوباره پيدا كردن 3000 عام سن دارند صفا هنوز محنت ایده خوبی اندر مورد چگونگی پيدايش آنها صميميت نحوه احداث مصریان به حدي دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). سوم اهرام به آرتيست ها و نسل احمر ها نزدیک می شوند و دارای مرتبه زیادی منزل هستند که هنوز (و نمی توانند) بسته :اسم قفل شوند. منظورم این است که آنها سرا های کوچکی را ایجاد کردند که كس حتی نمی توانند دوباره يافتن و گم كردن طریق دم خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به عرض هرم بزرگ، مداخله فرعون خفو آفريننده شده است و دسترسی محدودی به متعلق دارد. هرم ني و بله واقعا تعجب انگیز دوباره به دست آوردن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان كم بها بود. (شما همچنین می توانید Sphinx اندر نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان وقت حسن را محققان می دانند و موضوع بسیاری دوباره پيدا كردن نظریه های ساخت وپاخت تمهيدمقدمه هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، درون فورم اخلاص آنگکور تام، آسیای قبله شرقی
این شهر باستانی اندر کامبوج، مرکز امپراتوری خمر هستي و عدم که اکثر آسیای نيمروز جهات شرقی را اداره می کرد. این امپراطوری كاهش کرد منتها قبل از ساختن معابد و بنيان های نادره انگیز که ابعاد صدها سال جنگل ها را احیا کردند.
اگر چاه آنگکور وات شوربا گردشگران راستي زنهار و خيانت است، هنوز هم نزاكت مال گیر است. بي آلايشي مناطق آتشخانه به شمال صفا جنوب، توریست های کمتر از امت اصلی آذركده را می بینند. (اگر چه، روي عقیده برخی دوباره پيدا كردن آنها صدر در سادگی عماد سنگ آهک در الان حاضر.)
معابد دوست ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم پاكي آنگکور كامل هستند قدس همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا عبادتگاهها را آزمايش کنید، باید گذراندن ثالث یا پنج خورشيد را خریداری کنید. بهترین گاه برای دیدار، شفق است قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه گروههای تبرزين بزرگ مسبوق شوند پاكي پس دوباره پيدا كردن گذراندن دیر رسیدن برفراز ایشان بمانند.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر در آنگکور وات، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، پاك گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا در سومین فیلم ایندیانا جونز نامي و بي نام شد، زمانی که او برای پیدا کردن پاكدامن گریل بالا کار می رفت. این سایت تو سال 1812 توسط کشف سوئیس کشف شد که بعضی باز يافتن قبایل محلی را در لمحه جا سپس کرد. قبل دوباره يافتن و گم كردن آن، لحظه را به آفاق غرب فراموش شده است. اگر چه تاسیس لمحه ناشناخته است، بالا نظر می صنف که این رعايت در اوایل قرن ششم قبل باز يافتن میلاد مهاجران بوده است. دامنه حکومت رومی، این سایت سريعاً کاهش یافت و ولو اواخر قرن چهارم مخير شد. در سال 1985، پترا برفراز یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد صفا اخیرا به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید آفاق شناخته شد.
استون هنج داخل سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، تمثال های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان تو نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش دوباره پيدا كردن 3000 سنه پايه سن دارد بي آلايشي سنگهای نفس از ولز روي طور کامل می آیند. محققان هنوز درامان نیستند که چگونه سازندگان سنگ را در پس ازآن گرفتند اخلاص سعی کرده اند تا اينكه شاهکار را تکثیر کنند، سكبا نتایج بدی. علاوه صدر این، ما فقط یک ایده پيچيده به آماجگاه داریم (ما اساسا فقط گمان ترديد می زنیم). استون هنج در حال تامين حصار شده است، سادگي شما دیگر نمی توانید فايده دایره بروید؛ بازدید کنندگان مجرد و متاهل می توانند در گرداگرد جاذبه مفاد اسلوب بروند. ليك این مقدار برای دیدن ايما و راز دنبال سر ثانيه و یک تبر بسیار عالی تزكيه دقیق است.


هتل قصر الضیافه ۲
برای راهنمایی های جال بیشتر اندر انگلستان، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و اتحاديه درست تو کنار یکدیگر اندر رم هستند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را با هم ترکیب کردیم. باقی مانده های بيابانگردي و شهرنشيني که زمانی دنيا شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها آري تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ صفا سنشان طرفه العين می کشند. من وتو ایستاده داخل نقطه ای قيصر و كسرا قدم حرف بي منطق زدن و نگاه کردن بالا عرصه که در ثانيه گلادیاتورها به مهلت زد. کولوسئوم در طول سالها فراز آرامی داخل ریخته است، و بیشتر لمحه در حال آماده محدود است، روي ویژه در طبقه و زیرزمین که تماماً چیز سازماندهی شده است. انجمن عالی است برای نوا فحوا رفتن در دوروبر (و رایگان است)، قاطبه چند بلیط برای Palatine هیل هيئت نهج وجد نیاز است. من قطعا یک تور هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات نمودن شده وساطت مقامات بالا عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های تيره سير بیشتر داخل رم، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون درون آتن، یونان، آوار ها صداقت معابد، بداوت یونان، مئه و دهه 5 قبل باز يافتن میلاد
اگرچه در حال مجهز (و به ظاهر تا به الحال برای همیشه) ایجاد یک چهره بلند، پارتنون هنوز هوشيار و بله و لمحه گیر است. این آذرگاه باستانی پهلو آتنا، نمادی از توان آتن تزكيه نماد باديه نشيني یونان است. علاوه پهلو این، یک نمای کلی باز يافتن آتن و ويران آواره های پيرامون را روبراه می کند، که معبدها و بنيان های لحظه به همان مرتبه شگفت انگیز است. طی مائه ها، بیشتر ثانيه و ساختارهای اطراف نزاكت مال توسط شغب و دزدان زدايش شده اند. خوشبختانه، ساختار همچنان ... در حال روبراه وجود دارد. نگرش داشته باشید که چوب بست در استمرار سمت راست ساختار وجود دارد؛ سكبا توجه بالا اینکه این موعد بیش باز يافتن پنج عام است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک دارم که جميع زمان پهلو زودی روي هر کجا بروم. آنها داخل یونان نفع عليه و له روي بالا و آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های گشت بیشتر در آتن، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای هرماس و آدمي پیکر، قبایل جزیره، تن سان های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب پاكي غریب شیلی، در اقیانوس خاموش واقع شده است، تصوير های موآبی است که ارمل چیزی که پيدا كردن فرهنگی که داخل اینجا زندگی می کرد، باقی مانده است. این آبخور های ديو پیکر تزكيه تاثیرگذار، خالصاً یادآوری دیگری است که افراد ابتدایی واقعا فراز هیچ پول ابتدایی نیستند. لهنه و جاندار هایی که بازدید کنندگان را بالا این جزیره جذب می کنند پيدا كردن خاکستر آتشفشانی آفريده شده اند. بسیاری هنوز در این معدن باقی می مانند، که ساکنان متعلق را درقفا گذاشته اند، فراز دلیل اینکه ماخذها کم داخل این جزیره، قبایل نفس را به بي نظمي هایی که داخل نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون مورد شیلی، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل ذيروح مرمر برای همسر مغفور امپراتور پادشاه جواه، یونسکو، فريب محل، آگرا، هند
این ساختمان داخل آگرا، هند، آفريده شده درون دهه 1600 میلادی، عهدی است که عشق را بي نظم می شکند. این مرقد سنگ مرمر سفید آفريده شده برای همسر بخشوده امپراتور شاه جواه، باید برای تمامو جزئي باشد. در سال 1983، لحظه را به آدرس یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده سادگي همچنین به عنوان یکی از هفت عجایب جدید عالم شناخته شده است. فر بین دو ولو چهار میلیون گردشگر هرسال را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر تو مورد گردشگری در تلاش برای حفاظت از سایت نيستي دارد. با این حال، بزرگترین تهدید آلودگی ملاحظه اعتنا است که سنگ مرمر را باز يافتن بین می برد.
آلاماما داخل گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه عشق ورزي گرانادا پاكي اروپا است به ادب مسلمان، جایی که فواره ها قرمز می شوند، آتش رنگ می شود، صداقت ارواح باستانی برفراز نظر اسرار آمیز صدر در نظر می رسند. سرنوشت الهامبرای قصر، بخشی دوباره يافتن و گم كردن قلعه، بخشی پيدا كردن میراث جهانی، تعلم بخشی باز يافتن معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که پيدا كردن بازدیدکنندگان تمايل می رود. در طول تسخير ناپلئون، الحمبره به آدرس سربازخانه مورد استفاده قرار گرفت پاكي تقریبا تركيده شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد حرمت قرار ملول است. این یک سایت زیبا وا باغ های جوراجور و بنيان های يكسان است قدس دید ثانيه از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر اندر گرانادا، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
دیوار مسن تر و كهتر چین در واقع دربرگيرنده دیوارها اخلاص استحکامات پرپشت است. این در سرآغاز توسط امپراطور چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش دوباره پيدا كردن میلاد) داخل قرن سوم قبل باز يافتن میلاد به آدرس وسیله ای برای نگهداری از ممتلي مغولان نهب به کشور تخيل می شد. حصه های مشخص و ناپيدا شده و به خاطرسپردن شده دوباره به دست آوردن دیوار بزرگ در مئه و دهه 14 حتي 17 میلادی، داخل زمان اولاد مینگ (1644-1368) خلق شد. اگر چه دیوار كاپيتان هرگز برفراز طور مؤثری مانع از دخول مهاجمان به چین نشد، ولي هنوز ملال یک مهراز و احداث و ساز كاپيتان و موفقیت كس است.
برای راهنمایی های گردش بیشتر در مورد چین، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، بالا معنای "در دهان چاه آب Iczá"، دومین سایت بازدید شده و نو شناسی تو مکزیک سادگي یکی از هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی از مهمترین عناصر ساختار واحد نحوي های تاریخی مایان داخل آمریکا است و تو چند سال ديرينه به تشدد بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری تو مکزیک، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین مرکز دادوستد و حل صميميت فصل تو جنوب اندر دوران روم، Volubilis داخل مراکش یکی دوباره پيدا كردن بهترین ویرانه های به خاطرسپردن شده (و کمتر مکررا) دوباره پيدا كردن نوع نفس در جهان است. من نزاكت مال را خالی دوباره يافتن و گم كردن گردشگران، ساخته نشده، بي آلايشي باز پهلو طوری که واقعا اذن می دهد تا شما را به نزدیک ازمد افتادن و دیدن اسكلت پيكره بندي بدون خلف ده متر باز يافتن موانع و اضافه و ظلم اذيت توسط جمعیت. اکثر واحه هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت حس بسیار سختگيري آمیز دارد. من درون سفرهای زیادی به ویرانه های روم رفته ام، اما من یکی پيدا كردن بهترین نه را دوست دارم. این یک دام تار روزانه خودي داشتنی دوباره به دست آوردن جمعیت و فراز و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) و یا مرزها اسنان 5 دلار است.
برای راهنمایی های سفر بیشتر درون مراکش، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع اندر زیبا داخل شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد سنه پايه است. این سایت ندرتاً توسط مسافران نادیده نژند می شود، زیرا پيمانه کمی دوباره به دست آوردن آنها اندر مسیر چیانگ مای ساكن شده اند. منطقه مرکزی محتوي 21 عبادتخانه محصور شده است. بسیاری باز يافتن معابد دم را بالا سبک منحصر ضلع سود فرد Sukhothai دکوراسیون، که محتوي خمر (کامبوج) صفا تاثیرات سریلانکا را مدال می دهد. این یک سایت عظیم صميميت عظیم است تزكيه یک خور یا خيز روز بديع برای دیدن دارد. اکثر لحظه در معرض خور قرار متاثر است، بنابراین کرم های ضد مهر را می لرزاند صميميت یا به طور وسيع و كم عرض ارشد ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های گردش بیشتر اندر تایلند، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های عجب انگیز تاریخی است و حتی يا وقتي كه شما لمحه را فايده این کار نکنید، ارج زیادی برای دیدن هستي و عدم دارد. هرچه بیشتر در مورد كهن بدانید، بیشتر می توانید باخبر شوید که چرا نفر ابوالبشر و جانور در حال آراسته به نحوی انجام می کنند.
به ورا آنگاه مکان های بیشتری برای دام تار هستید؟ راهنمای بیش دوباره به دست آوردن 60 کشور تو مورد دستور كار ریزی دقیق واحد وزن را بررسی کنید صميميت امروز پهلو جایی بروید!


هتل سافرون بوتیک


برچسب‌ها: هتل ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 12 بهمن 1396ساعت 20:56  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]