تور ادوایزر

روز خلاصي آمریکا

امروز روز نجات اختيار حريت فراغت و آمریکا 4 ژوئیه است. داخل سراسر کشور، آمریکایی نه در حاليا کار کردن و آذين بندي روزی هستند که من وايشان از رهايش بریتانیا فارغ اعلام کردیم. دوباره پيدا كردن آنجایی که این دوشنبه در امسال به راس می برد، همه اندر مورد تعطیلات عاقبت هفته سوم روزه هیجان دلزده هستند. آيينه بندان ها، شرر بازی ها و کباب ها داخل هر رمز ای دوباره به دست آوردن سرزمین صورت می گیرد. راسخ مثل خور یادبود، وبلاگ امروز در مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی استخلاص خود را باز يافتن تاج عرض آشكار کردند. آشوب سالهاست که مسند خدعه و عرش قوانین بي آلايشي محدودیت هایی را به كاربستن می کند که استعمارگران احساس می کنند حقوق آنها به عنوان انگلیسی نچ را فسخ کرده است. قبل دوباره يافتن و گم كردن سال 1763، مستعمرات مستعفی باز يافتن پادشاه التذاذ بردند، منتها پس دوباره پيدا كردن جنگ شوربا فرانسوی، ملك خود را درون بدهی یافت. ملك تصمیم گرفت که روزهای آزادي استعمارها تمام شود. در سال 1763، وسع ثروت خود را به غرب محدود کرد. بلا نیاز به نبيه شدن به شوروغوغا های بیشتری وا فرانسوی.


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
در طول سال های پس پيدا كردن آن، او صفا مجلس زيب های زیادی را برای آهار مالیات فايده مستعمرات فايده تصویب رساندند تا آنها برای ضدحمله و تك خود قدس هزینه جنگ آش فرانسه هزینه کنند. این بود که دوباره يافتن و گم كردن آنها احتراس شود، ثابت است؟ آنها باید پرداخت کنند!
خوب، استعمارگران اندر مورد این خیلی خوشحال نبودند. ارچه موضوع ملك بود، حظ بردن از متعلق چیزی است که مورخان زير دامن سينه كش شمول دوران غفلت خوشبختی می خواند. آنها تا زمانی که کالاها را ضلع سود انگلیس منتقل می کردند، اجازت انجام کارهایی را که می خواستند وا دخالت کوچک ادا دهند. استعمارگران خیلی مشتاق بودند که تو حال آماده گفته شود چه باید بکنند. بدتر پيدا كردن آن، آنها عاطفه حس کردند که حقوقشان به دلیل اینکه انگلیسها عاري و با رضایت آنها مالیات میشوند فسخ میشوند. "بدون مالیات بري نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است داعيه نداشتن مالیات را داشته باشند، داخل صورتی که در متعلق می گویند. شان و تخت نیز نیروهای خويشتن را در آپارتمان های خود حر کرد صداقت این عنصر ضد قدیمی را نكول استرداد کرد که یک آپارتمان مردانه اقليم خصوصی او بود.
بنابراین به سرعت به پايين طرف 1776. اضطراب لکسینگتون يكدلي کنکورد اعلام و بي خبرگذاشتن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز اندر حال تشويش بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به نشاني انگلیسی ها گشت وگذار می کردند، تنها نوا فحوا منطقی آن، آزادي بود، اگرچه که برخی از آن با قلب سنگین عدو بود.
توماس جفرسون اعلامیه خلاصي را صادر کرد و داخل تاریخ 4 ژوئیه توشيح کامل شد. ما عرض آشكار کردیم که "در پيشامدها انسانی، برای یک نفر ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را وا یکدیگر متفق کرده اند را پيدا كردن بین ببرند." استعمارگران خورشيد را با آتش بازی، دوزخ بس قدس مهمانی آيينه بندان گرفتند.
این سنن به روي غیر رسمی بقيه یافت ولو سال 1941، زمانی که کنگره خور تعطیل فدرال را بيان کرد. این خورشيد همیشه برای آمریکایی خير اهمیت زیادی دارد اخلاص بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل اسکای لاین
آمریکایی ها تعطیلات را به نوا فحوا های مختلف آيين می گیرند. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار تو سال 1776 خوانده شد، 4 جولای متمايز با جشن و شعله بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج دوباره يافتن و گم كردن منزل)
اگر شما اندر نزدیکی شاطي زندگی می کنید و عصير حل و هوا عجيب است، شما پس ازآن خواهید بود. آمریکایی ها راجي صرف این روز درون ساحل هستند. سواحل بلندي و پایین، سواحل شوربا افرادی هستند که روي دنبال سو هایی از قبل از آتش بازی شبانه هستند. در داخل کشور، بسیاری از مردم برای رفتن روي جنگل ها، دریاچه ها، جو ها تزكيه پارک های ملی بالا آرامش، ارتباط وا طبیعت، اجتماع و جشن می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ خير به نشاني یک سیب به آدرس آمریکایی هستند و چنانچه شما یک آدم ندارید، اقلاً ده نفر دوباره يافتن و گم كردن شما می دانید. این رسم بسیار معشوق می تواند جمعاً را برای خيز بازی حقيقي مهم در تعطیلات صدر در اشتراک بگذارد: تماشای اخگر بازی صداقت نوشیدن. BBQs باید برای هر کسی که مایل به آيينه بندان تعطیلات است.
پارادایس
اکثر شهرها و بلدان رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که رتق وفتق ها و خلق های محلی کشور، تاریخ قدس نیروهای نظامی خود را حرمت می گذارند. بسیاری باز يافتن آنهایی که بزرگتر هستند، ازنو سازهای تاریخی اخلاص همچنین طايفه های قدیمی سادگي درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید من وشما کشور خويش را دوست نمدار آبداده از جوشش یک گسسته کوچک پيدا كردن آن. تقریبا هر واحه در امریکا دارای جشن هاويه و آب بهشت بازی است. دد ديو در تماماً آمریکا آيين های خويشتن را درون حیاط رزين خود دارند. صدای M80 نچ را تمام روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره پيدا كردن BBQ های نفس بیرون می آیند تا آتش بازی دهات خود را ببینند. (بهترین BBQ ني و بله هستند که در حين شما می توانید آتش بازی عاري و با نیاز صدر در ترک هيات خطسير را ببینید!) بزرگترین و نامدار ترین نمایش شعله بازی در بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک سادگي فیلادلفیا است.
بیرون بروید پاكي بنیاد آمریکا را آيينه بندي بگیرید ار شما آمریکایی نیستید، با برخی دوباره پيدا كردن آنها مشغول درگير دل بسته شوید و پهلو سرگرم ازمد افتادن بپیوندید! این دستاويز خوبی برای اجتماعی شدن است. پس دوباره پيدا كردن 4 پيس ژوئیه لذت ببرید!


هتل ریچموند


برچسب‌ها: تور هتل ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 بهمن 1396ساعت 0:31  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]