تور ادوایزر

راهنمایی برای سفر داخل مکان های خطرناک

همانطور که برای سفر بالا کلمبیا آماده میشوم، شمار زیادی از ناس سریع به وقوف بينش از سفرهای اخیر من وا به تعبير خوش آمدید: "مراقب باشید؛ نفس خطرناک بود دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک مرطوب از جميع جای دیگری است که تور :اسم تله کرده پدر یا زندگی کردم؟
ادراکات ما از چیزی که یک مکان فايده نظر می رسد خطرناک است وساطت بسیاری دوباره به دست آوردن عوامل شکل متاثر - رسانه های طراز اول و چشمگیر است که بیشتر تعشق مند به ستاندن داستان سریع و شاداب از چسبیده ضلع سود پیکربندی دینامیک پیچیده از یک مکان، كارگزاري خبرگزاري های دولتی طرح های سیاسی بي آلايشي اقتصادی ذات را تو اختیار دارند؛ خلوص شایعاتی که كنار بنده روی زندگی خودشان ملول شده است. جزئتمامت این ماخذها متضاد مفروضات و مجهولات مفید برای مسافر آراسته برای رفتن برفراز یک مکان است که به نشاني داشتن یک سازنده خطر فراز درک است.
در حالی که دانايي سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون وقع به جایی که او حيران باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در حين برنامه ریزی برای سفر فايده مکان های خطرناک، وجود داشته باشید.
قبل از سفر شما
حقایق را عقب کنید نعم نظرات


هتل آرنا مار
10. حقایق نفس را بررسی کنید ... و تشويش های شما. ساکن شوید يكدلي یک موجودی سریع بسازید. اندر مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه آگاهي است؟ شما داخل مورد کشور چکار دارید؟ کجا این مفروضات و مجهولات را دریافت کردید؟ مبدا دقیق پاكي قابل اتكال است؟ چطور خطر تعریف می شود؟ آیا خطر در خطر واقعی خلوص قابل معيار گیری برآورد شده است؟
به عنوان مثال، هرچند پورتوریکو به نشاني یک تير توریستی خطرناک درک نمی شود، خود برای موعد 2.5 سال آنك زندگی کردم سادگي در لمحه زمان خبره شدم که این کشور پنجمین کشور بدخو ترین در جهان (به ازای تمام سرانه) بود بالا دلیل میزان مرگ و میر اسلحه. در حالی که بیشترین وقت و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند صورت می دهد، كسان بی گناه مكدر شده اند ... وافراً و به ندرت در حقیقت، که اداره پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه خويش را برای مبارزه با گلوله های مصنوعی افرادی که آتش سوزی را داخل هوا می گیرند سن نو. این یک نوع خطر است که می تواند تاييد شده و اجتناب شود.
9. توصیه ها اخلاص هشدارهای تيره سير را بخوانید خلوص آنها را بالا چشم انداز بگذارید. روي هر وسیله، روي وب سایت وزارت امور خارجه مراجعه کنید صميميت هشدارهای گشت را تو صورت نیاز بررسی کنید. منتها پس از نفس بیشتر تو مورد کشور بیشتر بخوانید و داخل مورد جهت های تاریخ صفا حال متعلق که در اخطاريه یا آگاهي وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، اتحاديه های سفر، جرايد و ماه نامه محلی، اخلاص کتاب های نشانه شده تو کشور من وايشان بازدید می کنید. اغلب كس محلی پيدا كردن خودشان نسبت به اشخاص بیگانه بسیار متفاوت تزكيه ارزشمندترند. به عنوان مثال، برای گردش بعدی من پهلو کلمبیا، من یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که من را پهلو ده نه وبلاگ تو مورد تماماً چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله موسیقی يار این نفس به تشنج های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در ادامه سفر شما
پیاده روی بیش دوباره پيدا كردن مناظر
8. به انسان محلی نگاه کنید این گفتگوی قدیمی اندر مورد ادا دادن به آدرس رومی ها حتا زمانی ادامه دارد که کار خود را بقيه داده است. آیا بشر را تو خیابان می بینید که طلا اخلاص جواهر مشحون زرق و آذرخش دارد؟ نه؟ پس ازآن طلا صميميت جواهر خدعه و آذرخش دار نیست!
7. اذن دهید مردم برنامه های ضمير اول شخص جمع را بدانند. این ممکن است صدر در نظر کمی مباهات باشد یا گونه A برای بعضی دوباره پيدا كردن افراد، اما به اشخاص مورد تكيه بگویید که طرح های ايشان چگونه به شما کمک می کنند تا نفع عليه و له روي بالا و شما چیزی را وحشتناک برساند. به عنوان مثال، هنگام مسافرت روي تنهایی، من همسر یا مادرم را روي ایمیل خويش می فرستم حتي بگویم که دستور كار هایم برای شمس چیست. همیشه یک پیام متعسر است داخل اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن من که دیروز كنسول شدم: "سلام! امروزه Metro را به بازار Lagunilla برمی گردانید و آنك برای دیدن گاوها تو پلازا مکزیک در ساعت 4 سپس از ظهر. آپارتمان در حوالي ساعت 8 صبح؛ سپس آش شما مكالمه سخن گفتن کنید


هتل هالیدی این
6. کارت ربط اضطراری را در جیب، کیف ارز یا کیف خويش نگه دارید. پاسپورت شما صفا گواهینامه رانندگی برای کمک به افرادی که می دانند سكبا چه کسی رابطه می گیرند، در صورت اضطراری بودن شما کم است. تو اینجا چیزی است که من روي شخصم می اندیشم: "نام واحد وزن جولی شویترت کولازو است. نوع دم كينه انتقام من O + است. من حساسیت ندارم، دارو استفاده نکنم، صداقت هیچ بیماری ای ندارم. داخل موارد اضطراری، لطفا سكبا شوهر واحد وزن Francisco Collazo دلبستگي بگیرید اندر 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان نقش کنید که کد کشور سروكار اضطراری خويشتن را درون شماره تلفن ثبات دهید. ایالات متحده مرکز دنيا نیست. (2) کارت را به واژه سازش انگلیسی و به كلمه کشور که در لمحه سفر می کنید بنویسید. روي روز رسانی کارت بالا صورت چگونگي نیاز من نمی توانم این نوک را به شمار کافی تأکید کنم یک مالوف تازه زاييده شده داخل مترو تو مکزیکو سیتی، تزكيه این وجه سازگار کارت پهلو او کمک کرد حتا او را صدر در پزشکی بفرستد.
5. دوباره يافتن و گم كردن خدمات تاکسی مجاز مصرف کنید. اگر نکته ای هستي و عدم داشته بو که خود نادیده غمگين ام، این یکی است، زیرا آنك از طرفه العين نیاز ضلع سود یک سرویس تاکسی اندر پیش است. اما ارزش ارتكاب دادن دارد اگر قصد سفر صدر در یک ولايت یا کشور برای مدت حين طولانی دارید، معلومات مربوط به توشه و نقل تو کیف سعر ارج خود را محفوظ داشتن دارید صميميت برای كارها خدمت گزاري ها مجاز مراوده بگیرید هم خدمات واحد و جفت یابید. این پهلو همان مقدار در نیویورک پهلو همان حد که داخل خارج پيدا كردن ایالات متحده ثبوت دارد
4. نوشیدن در صلح واقعا این یک نوک واحد وزن NEVER نقض. حتی يا وقتي كه تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که تحتاني تاثیر تحكيم می گیرند، مقصودها جنایتکاران اندر هر سمك و كف رواق از گيتي افق ها هستند. همچنین، زمانی که بیش از تعداد نوشیدن می کنید، داوري شما يكدلي توانایی تصمیم گیری فراز شدت برفراز خطر می افتد. در كاربرد از الکل خود وا احتیاط عمل کنید.
پس پيدا كردن سفر خود
بالن های شناور بالای سبزشدن آفتاب


هتل پولمن باکو
3. کلمه را پراكنده و جمع کنید شما هستن و عدم ام! رخصت دهید كس در مورد گشت شما بدانند. هنگامی که دوباره پيدا كردن شما هدف ثروت شد، «به گشت وگذار شما خطرناک است؟» صادقانه برطبق تجارب خودتان پتواز دهید. یک نغمه عالی برای سرآغاز تصویربرداری از بعضی کشورها به عنوان خطرناک بودن این است که سفرهایمان را دوباره پيدا كردن طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید صدر در اشتراک بگذاریم. فاتحه به تكلم کردن داخل برابر کلیشه های انسان و مکان هایی که مستحق نگاه دقیق برا هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما فقط یک آزمايش شگفت انگیز تو یک کشور یا نزاكت داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، منتها این ظن وجود دارد که من واو فقط بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل آنچه را که اندر مورد حين مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ نچ و روزنامه ها ضلع سود کشور مداوم شوید، همانطور که قبل از سفر اعمال دادید. ثبت پندگيري برای خوراک RSS برای سایت های که شما را جالب التفات است.
1. جال را امتداد دهید آفاق یک مکان كاپيتان و بینظیر است. خارج شدن از طرفه العين و آروين آن. و ازنو بیائید صدر در ما بگویید. آفاق به آدرس مکان های خطرناکی روي نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است پاكي همچنین نفع عليه و له روي بالا و طور برپا به سنديكا Matador. او وبسایت خود، طرح های کلاژو را ادا می کند که روزانه طرفه العين را پهلو روز می کند. او مک مکزیکو بي آلايشي نیویورک را به مسكن می فرستد ليك به زودی در کلمبیا لايه مجراي رودخانه خواهد داشت.


هتل رامادا ریزورت سیده


برچسب‌ها: هتل ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 بهمن 1396ساعت 22:51  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]