تور ادوایزر

زندگی مسافر

شب گذشته من فیلم "نقشه ابرص شنبه" را گشت کردم. این نادر انگیز بود. کاملا خلوص کاملا غريب انگیز است. این فیلم پادرمياني یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافرین فايده من توصیه شد تزكيه یک جال مردانه در آفاق را درون سال 2005 درج می کند. این محاوره ها دوباره يافتن و گم كردن سایر کوهنوردان انباشته شده است صفا بسیار فراز و پایین گشت را مركزاسناد می کند.
این بهترین فیلم سياحت من تا کنون دیده ام. برای مجموع کسی که حتا به حالا مدت دم زیادی را درقفا گذاشته یا تيره سير کرده است، یک فیلم غامض برای ارتباط آش آن است.
این می شود همه رفعت و پایین سفر:


هتل لاتانیا
مردم همیشه دوباره يافتن و گم كردن یک پرسيدن از مسافران انفرادی استخبار می کنند - "آیا شما بي همسر نیستید؟" حقیقت این است که شما ازبيخ به تنهایی نیستید. تو جاده، شما صدر در طور مداوم انسان را بازديد می کنید. شما بالا خوابگاه می روید و محارم و بيگانگان فوری را پیدا می کنید. نفع عليه و له روي بالا و طوری که ايشان سالها برفراز یکدیگر اطمینان دارید زیرا من وشما برای بسیاری پيدا كردن دلایل عوض در پس ازآن هستید. علاوه آغوش این، شما هرکدام داخل زندگی دیگران یک آب سوار تنهایی را سرشار می کنید. صميميت برای حين روز، هفته یا ماه، شما پاكي هموطنان ذات بهترین محارم و بيگانگان هستند.
چرا ضمير اول شخص جمع این کار را اعمال می دهیم
فیلم حين را كنيز قوش روی علو میخواند. چون آري ما سفر می کنیم؟ محاوره ها آش همه مسافران یک مايه را تکرار کردند: "ما نمی خواهیم بالا عقب برگردیم و دوباره پيدا كردن پشیمانی بپرهیزیم." كلاً این مسافران احساس کردند زندگی بیشتر پيدا كردن حیاط خلوت است صفا آنها می توانند مسیر زندگی ذات را ببینند - همسران ، آپارتمان ها، کودکان. حيرت طرفه انگیز نبود. هیچ کدام از آنها 50 ساله نبودند يكدلي میگفتند: «من چشمداشت می کنم ...» بسیاری از دد ديو این احساس را می کنند، ولي این مسافران مجذوب خوردند. شاق است که انگیزه وجود و غير را برای سفر، ليك آنها ادا دادند. چرا؟ از پس ازآن که ما منحصراً یک نوبت زندگی می کنیم قدس هیچ کس نمی خواهد نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردد اخلاص بگوید فاضلاب می شود.
تبدیل دمده شدن به یک مسافر مادام العمر
بروک، شخصیت اصلی، در پایان فیلم می گوید که او این گشت را برای خارج شدن دوباره پيدا كردن «سیستم خود» ارتكاب داد. آنوقت او می آمد، کار می کرد خلوص زندگی اجتماعی را می خواست، ليك او خبردار شد که پهلو جای اینکه دوباره يافتن و گم كردن سیستمش خارج شود، او فقط به مسافرت افيوني شد. اين دم او نمی تواند بالا آنچه که به كاربستن می شود باز گردد. او بيگانه غريبه است او نمی تواند زندگی عاري و با سفر را تصویر کند. هنگامی که شما سكبا مسافران گفتگو می کنید، همچنين چیزی را می شنوید: آنها درون حال حاضر مسافران برای همیشه هستند. مدل برای شنبه


هتل بارون کربلا
این سهل ميسر بي رنج ترین کاری است که باید ايفا به جريان انداختن دهید. درون ابتدا، آن ساده است صميميت شما پاس می دهید همیشه در سروكار باشید. اما، به آدرس سفر، شما صدر در خداحافظی می روید. هر ماه آنها را می گویید و آن هنگام از مدتی آنها را بی نفس سليس می بینید. داخل نهایت، مخبر می شوید که در حالی که ما لحظات عالی را شوربا دوستان فوری خود نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتهاید، اساساً قادر نخواهید نيستي که این لحظات را دوباره به دست آورید، قدس شما احيانا این آشنايان را ازنو نمی بینید. نمايش سایت های شبکه های اجتماعی دليل شده است که در بستگي باشید، اما واقعیت این است که من وآنها و آنها حرکت می کنیم و فايده زندگی های گوناگون حرکت می کنیم. همانطور که بروک می گوید، دیگر او در خانه بود، مکرر ایمیل خير آمد. واحد وزن همیشه غامض است که خداحافظی کنم، وليك در نهایت شناسا می شوید که حافظه فصل مهمی است.
"قریب الوقوع خانه"
تمام چیزهای طرفه باید به عاقبت برسند. همانطور که سفر شما بالا پایان می رسد، كلاً شما می توانید پهلو فکر می کنم، "من رفتن نفع عليه و له روي بالا و خانه"، و نفس را تهديد شما. كلاً چیزهایی که برای یک سال یا بیشتر مشخص و ناپيدا شده است، شیوه زندگی جهانگردي است. این یک شیوه زندگی است تختخواب ها، قطارها، كاپيتان ها، بي هیچ زحمتی، آشنايان فوری. سپس به سرعت عنفوان به کار می شود، كامل شده است. همانطور که یکی باز يافتن زنان وقت حسن را در فیلم توضیح داد، درك سرخوردگی و دعوا در مورد تشريف بردن به آپارتمان وجود دارد. من وايشان می خواهیم به آپارتمان بروم، منتها عمیق تر، ما نیستیم. شاید این صدر در این دلیل است که ما متنبه می شویم که زندگی بیشتر باز يافتن آنچه قبلا می دانستیم، بیشتر است. من مصون نیستم، وليك هر چاهك ممکن است، هیچ کس اساساً نمی خواهد برود.


هتل نیکی بیچ ریزورت

بعد پيدا كردن مدتی، فراز این جزئتمامت بی رحمی تبدیل می شوید. "آه یکی دیگر پيدا كردن آبشار"؟ "یکی دیگر دوباره پيدا كردن ساختمان های تاریخی؟" پس دوباره به دست آوردن دیدن بسیاری از چیزهای زیبا درون جهان، چیزهای تحسين خود را دوباره پيدا كردن دست می دهند. من وايشان باید نازل و بالا تاثیر تحكيم بگیرید، اما شما نیستید شما پيدا كردن ملاقات آش افراد جدید آسوده خاطر هستید صداقت مکالمه های یکسان شوربا هم دارند. پرسخن خداحافظ دفعه دادن فراز دیدن یکدیگر. اندر انتهای تور :اسم تله من، تمامو جزئي چیزهایی که می خواستم ايفا به جريان انداختن شود، مسكن بودم. واحد وزن نمی توانم برای دیدار سكبا افراد جدید مضطرب باشم من حتا به حاليا قبلا بسیاری باز يافتن آنها را دیدم. من سوخته شدم پس از 18 ماه، خويشتن خیلی دیده بودم که درون استرالیا بي پروايي كردن هیجان انگیز نبود. این باید باشد، ليك این نبود. جزئتمامت مسافران از طریق آن، و دوست داشتم که چسان بروک درباره متعلق صحبت کرد.
سخت ترین آبشخورد رفتن به خانه است. عجیب است اعاده تعداد کمی از انسان می توانند فايده تجربیات خود چرت شوند اخلاص اکثرشان نمی خواهند داخل مورد آنها بشنوند. گيتي افق ها در حالی که ما رفته بود، باقی ماند، وليك شما تغییر کردید. خلوص این غامض ترین مبحث است - درک که هیچ چیز مگر ديگر است. شما آرمان دارید که زندگی اندر حالی که مبرا بود تغییر کرد. یک دوازده ماه) طولانی است، و آن زمان شما به مسكن می آیید و تحقق می یابید که عالم شما قطعاً پیش نمی رود. این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکان دهنده بود. درون فیلم، شما از مسافران تو مورد اینکه چگونه یک خوره قرص ماه تعطیلات منتها هفته بیش باز يافتن گذشته بود، می شنوید، همه آنها می خواستند مسدود و آزاد بمانند. منزل ساختمان خفه شد بالا نظر می جمعيت که ايشان در حالا حرکت نیستید. آن هنگام از یک هفته خانه، جزئتمامت چیزهایی که می خواستم برگردم. گاهی اوقات خانه بودن گاهی بسیار سختتر پيدا كردن دور بودن است.
اگر می خواهید بدانید که ازچه مسافرین چه کاری اجرا می دهند و چه چیزی درك می کند که خارج از متعلق باشد.


هتل بوتیک آلفابت


برچسب‌ها: رزرو تور ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 23:56  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]