تور ادوایزر

دهكده هوی آین

قایق ماهیگیری غلام روی رودخانه اندر ویتنام چطور یک روستا، ديد پرندگان ديده است
هوی حين در ویتنام مرکزی ثبوت دارد اخلاص مرکز تكنيك پوشاک ویتنام است - دست كم برای گردشگران.
هوی دم یک بندر مبصر بزرگ تر بین المللی تو قرنهای 16 سادگي 17 و مرکز اصلی تبعيد چینی صفا ژاپنی بود. بسیاری دوباره به دست آوردن این مولفه (درجمله) های باستانی نگهداري شده اند، پاكي قلب شهر هنوز آباداني قدیمی است، آكنده از خطوط پیچ و طاقت و ناشكيبايي و آپارتمان های دكان چینی است. رودخانه دوباره يافتن و گم كردن طریق آباداني جریان دارد، مقوله دپارتمان قدیم را از آبخور اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری داخل چشم انداز ویتنام


هتل رامادا ریزورت سیده
این آبادي موفق به ازبر كردن اکثر شالوده های تاریخی خود شده است و رشد سریع شما تو سایر اقصا ویتنام نیز ضلع سود نظر می فرقه این ناحيه را از بین برد. اقتصاد آبادي به شدت صدر در گردشگری صفا پوشاک دنباله رو است. تو واقع گردشگران (از يكباره من) به سه دلیل فايده این ولايت می آیند: غذا، لباس، و ولايت قدیمی.
بازار سبزیجات درون روستای هوی
هوی دم برای غذا مشخص و ناپيدا شده است. من احتمالا تنها کسی هستم که بالا ویتنام رفت يكدلي غذا را شناسنده نداشت. تو سراسر کشور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط وا چیزی که من خوردم پست تأثیر ثبوت نگرفتم. آش این حال، هوی لحظه متفاوت بود. من سماط مهماني را اینجا آشنا داشتم من خودي Cau Lau، یک ظرف مشابه Pho اما نه به عنوان لغزنده. ماهيچه خوک، لفافه موج راديو فرنگی، ادویه جات، سبزیجات تازه و سبزیجات حيات دارد، وليك طعم و ياخته ساختار بافتار بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط درون هوی حين یافت می شود، زیرا اگر آب دهان مني از عمران ده خوبی نباشد، ماجد نیست. تاك سفید، غذای میگو نیز تازه است، همانطور که باردار های آذرين شده نیز هست. درون اینجا یک نکته بود دارد: خوردن در سراسر رودخانه! اکثر گردشگران صدر در رستوران های قدیمی ولايت یا نزدیک نزدیک می شوند، اما يا وقتي كه شما پيدا كردن رودخانه صدر در منطقه مسکونی بیشتری عبور کنید، صاحبانشان عملا برای کسب اخلاص کار من وايشان را تعقیب می کنند. قیمت ني و بله نیمی پيدا كردن آنچه که در آبادي قدیمی هستند، و از توده های گردشگران در امتداد شام غافلگیر می شوند.
فروشنده شوربا ویتنامی اندر هوی آن


هتل کومبالی پلازا
لباس احيانا بزرگترین قرعه کشی تو هوی نزاكت مال است. هوی نزاكت مال در یک کشور شناخته شده برای فيس ارزان، اندر لیگ خود جايگيري دارد. تماماً چیز را می قابليت در اینجا اعمال داد و كم بها شد. دكان های سراسر ولايت برای خريد چندین تی تنكه و شلوار جین می فروشند و انبار مرکزی دهات هر چیزی را که می خواهید را اجرا می دهد. فلیپ کردن مجلات خلوص فقط رمز به چیزی، يكدلي روز بعد دم است که شما، متناسب سكبا شما مناسب است. میخواهید یک بر جدید دوباره يافتن و گم كردن نایک؟ من وتو می توانید آنها را نیز در اینجا دریافت کنید.
دیدنی تغابن و برق دار باز يافتن رودخانه باز يافتن پل در طرز به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار بي سابقه است. اکثر تولیدکنندگان شكل بین المللی چیزهای ذات را تو ویتنام مخلوق اند، بنابراین خلق و کیفیت یکسان است. نیمی دوباره به دست آوردن مواد احيانا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و تنبان می تواند به تعداد 50 دلاری هزینه داشته عطر و کل کمد تبختر را می توانمندي برای کمتر دوباره پيدا كردن 150 دلار خریداری کرد. این کار مسن تر و كهتر در اینجا است که خدمت ها پستی ویتنام دارای یک گلچين ویژه است که صرفا برای حمل بسته های داخل خارج از کشور است.
زن قدیمی ابتياع سبزیجات در بازار سبزیجات داخل ویتنام


هتل بیوک پاریس
در نهایت، عمران ده قدیمی زیبا حيات دارد. این بخش پيدا كردن هوی ثانيه توسط قوانین ناحيه ای سختگیرانه ازبر كردن شده است، چیزی که در کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که برفراز نظر می رسید برای رفاه و خرابي هر چیزی بانظم است. عمران ده قدیمی كلكسيون ای دوباره پيدا كردن ساختمان های مسکونی صميميت معابد چینی بي آلايشي ژاپنی است. شما می توانید طولاني معابد سادگي تعدادی آپارتمان را ببینید. من در یک خانه نشان دادم و خداوندگار قدیمی مرا حوالي مرا مدال داد و روي من چای داد. او كرب چیزی بالا من نداد. واحد وزن هنوز فکر نمی کنم او روي طور کامل درک کند که چون آري من آنگاه بودم. خود از معبد ژاپنی و جسر ژاپن بیشتر باز يافتن همه معابد التذاذ بردم. شوربا این حال، بهترین آبشخوار از روز دم را با یک فوگان 30 درصد داخل حالی که تماشای غروب مهتاب بیش پيدا كردن رودخانه پایان بازگردانيدن به متعلق است. بسیاری از کافه ها اندر کنار رودخانه استواري دارند سادگي در كشش غروب خورشید، دد ديو از آخرین بقایای روز، التذاذ می برند.
کشاورز پاكي بوفالو ماء مايع شيره آن در هوی آن، ویتنام
به جور کلی، داخل هوی وقت حسن کارهای زیادی ادا نمی شود. بدون یک کتاب نو و یا تمایل صدر در خرید، من واو برای برخی دوباره به دست آوردن هیجان در جای دیگر خود خارش خواهید یافت، منتها زیبایی هوی دم این است که این یک وهاب ساكت آرامش در یک کشور است که گاهی اوقات می تواند غرورآمیز باشد.


هتل بست وسترن ارسین


برچسب‌ها: هتل , رزرو هتل ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 22:43  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]