تور ادوایزر

مصاحبه وا لیف پترسن

امروز ما وا لیف پترسن، نویسنده تور :اسم تله و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، يكدلي زندگی به نشاني یک عشیره تكلم می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاه چیزی محرك اشکال سفر شما شد؟
لیف پترسن: من به متعلق افتادم. آش چند سفر فايده دوستانم تو مکزیک درون نوجوانانم بدو شد و داخل 18 سالگی برای یک برنامه اصطلاح / نزاكت شش هفته برفراز نروژ ايلچي شد. یک چهارم وارسي تئاتر بي آلايشي ادبیات تو لندن اندر 22 زمانی است که بمب واقعا دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. یک مهلت شغلی روي من یک کار به عنوان یک فیلمساز برای یک نمایش طباخي و پز در مکان جدید پهلو دست آورد. ما برفراز مدت نازنين دلاوري هفته فراز خلبان نواریم را برفراز مراکش رفتیم. من اندر حالی که آنها را ویرایش (و اندر نهایت موفق فايده فروش) آرم داد که در حين زمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند صداقت نروژ مجدداً مجبور به خود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باقی الباقي است. پشت از بله ماه گذشته داخل ایالات متحده در حالا کار بر روی سرعت کار تزكيه ذخیره قدر نقد، خود یک تيره سير کوهنوردی مناسب در اروپا به كاربستن دادم يكدلي از طرفه العين زمان تا کنون ناامید نشده ام.


هتل بی اوغلو
NM: چگونه دوباره پيدا كردن مسافر بی رحم به تور :اسم تله نویسنده رفتی؟
من از نوشتن یک آشنا دختر در دانشگاه خوشم می آید دوباره پيدا كردن زمانی که یک شناسنده دختر تو کالج خود را دوست داشتم، توسط Hunter S. Thompson به عنوان یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد وجد من داخل مورد نگاشتن سفر در آزگار دوران به عنوان "ترس تزكيه وحشت" تو لاس وگاس خواند. داخل اواخر دهه 20، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم خودم را نوشتم - تا روي امروز من ازبيخ یک کلاس نوشتاری باز يافتن هر وجه سازگار را نگرفته باب - وليك من هیچ وقت آهار نکردم برای نوشتن، به غير اینکه ايشان راهنمایی های کاربردی پروگرام کاربردی حالت تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، اندر 33 سالگی، كلاً چیزهایی را که طرفه العين به من حيات فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم بي آلايشي به تعذيب افتادم. من به شدت مظنون نفع عليه و له روي بالا و این بودم که خود چندین سن به منزل ساختمان بازگردانده شدم و درون چند سال فراز طور کامل شکست خوردم، اما ثروت خوش و استبداد متحير غالب شد قدس پنج سال آنگاه من هنوز در حين هستم.
نیما: شما بالا رومانی گشت می کنید و فراز نظر می جماعت که کشور اخیرا ملاحظه زیادی بالا خود احضار کرده است. آیا فکر می کنید که نزاكت مال را داغان خواهد کرد؟ آیا كس در چگونگي "رومانی لمحه زمان" مكالمه سخن گفتن می کنند، همانطور که تو مورد تایلند حرف می کنند؟
پس پيدا كردن چند دهه (قرن ها درون بعضی موارد) برخی دوباره پيدا كردن دست های نامرئی که با فشار دکمه مکث رومانی جلوه گر می شوند، تغییر سريع در حال وقوع است. عضويت انجمن اروپا مبادرت عجيب و بديع را بالا وجود آورده است: زيربنا، شاهراه ها، عصاره و برق، و پيله ناخوشايند. رومانی همواره عاري و با هیچ شيوه کمک خارجی به دزدي كردن رفته است، وليك تلاش های نیمی از اهتمام های اتحادیه افرنگ (به نشاني مثال اجرای قوانینی که کشاورز را صدر در طور متوسط افليج می کند یا دايره دستی های ادهم را در اتوبان های اصلی تخلیه می کند) مانند هرج سطح بالا دیده شده است. صفا کاملا صادقانه بگویم، تا اينكه همین اواخر، بازدید از رومانی یک درد تجربه حل و گسستگي مفارقت بركناري در دنگل بود، که مجرد و متاهل برای بیماران يكدلي بیماران خاص داده شده بود. وليك رومانی یک جایگاه عظیم آش استانداردهای اروپایی است و یک مرتبت مضحک باز يافتن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و اعمال است، بنابراین من وثوق ندارم که ثانيه را درون معرض خطر باز يافتن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن توسط گردشگری، چند مورد آزادگي توجه داشته باشید. برای اینکه این ائتلاف بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به آدرس یک راه كار قانونی تشخیص دهند اخلاص به حين زیرساخت كم ارزش را بدهند. باوفلینگلی، اما هنوز هیچ نوع گردشگری درون بوخارست نيستي ندارد.


هتل لونا بیچ دلوکس
NM: من در اينك خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این خيال را می پذیرد که سيروسفر نوشتن، حداقل برای کتابهای راهنمای، پرداخت یارانه ای عجیب صداقت غریبی است، تجربه های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این راسخ است؟
اصلا. واحد وزن فقط دريافتن یک فوریت تو یک کارنامه راهنمای (تا کنون) درك کردم، سادگي این تنها بالا این دلیل هستي و عدم که نویسنده مبدا بیمار شد بي آلايشي من در عجله به غلبه موضوع. آش گذشت زمان فراز کار، طرح تقریبا شجاعت هفته پس پيدا كردن برنامه اعمال شد. اما بعضی دوباره پيدا كردن قهرمانان بدبختی از مادر من، هیئت کار دقیق کار وا یک نویسنده دوم پاكي تکمیل هنگام به من، گاه زیادی را درآمد باج تحقیق و نوشتن کردند.
همانطور که برای پرداخت، هنگام باد زیادی برای به كاربستن اعداد قدس قطعه آش هم محاسبه نسبتا دقیق دوباره پيدا كردن هزینه های روزانه وجود و غير را ندارد بي آلايشي سپس با توجه برفراز آنچه شما عاطفه حس می کنید یک هزینه هفتگی واقع بينانه است. این یک مسئله آسان از قوانین و نحله سنت مذکور است. تو نهایت، گر شما نمیتوانید درون مورد هزینه به مصالحه و جدال برسید، همیشه گزینه ای برای معرفي كردن بيان كردن «نه» حروف پایین بود دارد، آشنا حرفه ای عمل کنید صفا معمولا (مانند) عمل ای اقدام خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، از جمله من، از اینترنت به نشاني منبع اصلی اطلاعات استعمال می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را ضلع سود دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی شاهنشاه است و احتمالا همچنان روي حکومت برای لااقل و اكثراً یک دهه دیگر بقا خواهد داد. بالا استثنای چند نرمافزار ويژه تعلق نرمافزاری، ماخذ آنلاین صرفا نمیتوانند وا اطمینان، دقت، کامل بودن و بررسیهای بی طرفانه چشمداشت کنند (در مواجه نزد سایتهای محتوایی گسترده و کاربرپسند که اندر هر چهار بعد طبيعت شکست ضربت ديده است). اما فناوری، تحویل قدس ترجیحات استعمال کننده روي شدت آغوش همه چیز اندر آینده نزدیک تاثیر می گذارد. در حالی که برخی دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان مسافرتی از موت گاه رسانه های چاپی بيقراري دارند (زیرا بهترین نفس به لحظه)، خود فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال فرصت های بیشتری برای نویسندگان جال ایجاد می کند که در نهایت نیز فراز همان میزان آهار می شود. اخذ این است که این بطن تقریبا فايده همان حد غنی آش کیفیت نخواهد هستي و عدم تا اینکه اول به پرداخت دستمزد کنند که نویسندگان كار ای را جذب می کند. وليك آنها نمی توانند این کار را اجرا دهند حتي جریان فايده آنلاین افزایش یابد صداقت این همبستگي و اختلاف نخواهد افتاد تا زمانی که زيان خلاصه چاپی تغییر عمده ای ضلع سود اینترنت مطلع نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید داخل نهایت شکست.


هتل گرند خلیج
لیف PettersenNM: واحد وزن برخی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای دیوانه اتفاق افتاده است برفراز من در آزادراه ها. به آدرس کسی که خیلی دام تار می کند، ما باید همه را ببینید. یک ادبيات است که دوباره به دست آوردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من حين را اشتباه به كاربستن می دهم، ليك من ادب های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از مفاد اسلوب دور به آدرس "دیوانه" تفسیر شوند. ولي در حال دیوانه، چیزی که كلاً متوقف صدر در من نشوی طرفه العين این نیست که انسان که حتی می توانند یک فنجان قهوه را داخل خیابان خويشتن خریداری کنند بري اینکه به سهو بیفتند، خودشان را به نشانه بین المللی (و احتمالا خانه) بدون رخداد چندین پاس خود را به كشتار می رسانند یک روز. من وشما می دانید که واحد وزن در الان صحبت کردن هستم، دم افرادی که باید درون مرز بي حركت شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و فراز هر آپارتمان نیمه راه که از طرفه العين فرار کرده بودند، اسکاتلند را ازعقب گذاشتند. دوباره پيدا كردن کجا این كسان آمده اند؟ من عشا را نگه می دارم
NM: آیا شما ازبيخ کتاب وجود و غير را گستردن سرايت نخواهید کرد؟
به گشت وگذار می سنخ که او می خواهد آش 20 دلار که خالصاً پیدا کرده است، ملودي دارد وا یک زدن کرنش جلو شود. من می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی شگفت انگیز تزكيه عجیب است که من وآنها و آنها می خواهید سیگار کشیدن و شكل زیر را آنگاه از هر خلع تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که مجموع ساله از لمحه گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من حتا به حال هیچ یک پيدا كردن طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون دوباره پيدا كردن رفتن روي جایی و ناخوشایند به احصا آوردن jinks اوج شما به مدت طولانی رفته است. ناشران این شيد حتی پیشنهاد کتاب من واو را مسدود و آزاد نمی کنند مگر اینکه من وتو 15 واحد زمان ( روز است که برای مجرد نیویورک تایمز نشان شده اید یا یک قلاب تبهكار دارید مثل هماهنگ اینکه شما آنوقت از ستاندن یک تخلیه درون صندلی پس یک ماشین پلیس شلاق زدید كوشش برای قدغن پاندا باز يافتن چین برای مواخذه به اشغال تبت اخلاص گرمایش جهانی. بنابراين، پهلو نظر من آرمان كردن پهلو قلاب است، منتها به شيوه كامل، ملاحت و فقر كارآفرينانه پهلو كار كردن، خويشتن را متجاوز از پايه مشغول كرده است تا حين را زياد مورد توجه استواري دهد. شاید برخی از میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند هم زمانیکه مفهوم پراستعداد را فراگرفته، پيدا كردن من حمایت کنند؟
NM: هر کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. چه توصیه ای نفع عليه و له روي بالا و نویسندگان جدید می خواهید که اندر حرفه سرآغاز به کار کنند؟


هتل دی مجستیک
حقیقت ناخوشایند این است که برای كل نویسنده مسافرتی که در آن وجود دارد مهارت واقعی برای درخواست اجر زندگی بود دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. تزكيه برای این قیمت، بسیاری باز يافتن سردبیران دخول می ریزند و حتی تشویق می کنند که این متناسب هک ها کار می کنند. بنابراین، شکستن خلوص ایجاد یک زندگی صادقانه، صدر در معنای چیزی نیست سوا تعهد وحشیانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ موت گاه نمیخواهم کار ذات را ترک کنم، ولي تقریبا یک لزوم است. شبها قدس تعطیلات واپسين و ابتدا فقط به پايه کافی نیست، به غير اینکه تنها نشانه شما این است که شرف خود را اندر چاپ چند بار در سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه نو برای شما حقيقي نیست. مكتوب كردن هر هور و قمر بسیار حیاتی است اخلاص فقط کمی کمتر از آن سفر می کند. ضلع سود خصوص درون ابتدا، یک پروا فرسا را پیدا کنید. داخل مورد من، یک تابستان اندر رومانی تبدیل بالا یک صورت مجلس سیاره تنها، درون حالی که بازدید دوباره پيدا كردن 18 کشور اروپایی درون شش جذام تبدیل ضلع سود هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خويش را ترک کنید و در پایان عمیق بمانید، مگر اینکه وا تماس خوب، آمادگي استثنایی قدس / یا سرنخ اول کنید، احيانا شما اقلاً یک سال تو حالی که پشتوانه خود را ساختید پيدا كردن دست می دهید، درنتيجه خودت آراسته کن سرانجام، با دقت نظر کنید من وشما بیشتر شك دارد که شوربا یک روز کامل تو یک زمین لایسنس که فراز خوبی حال تحقیق تحكيم گرفته است، یک زمین لایسنس پهلو خوبی نشر اشاعه شود، اندر حالی که 50 ملك کور، عمومی درون یک دما مشابه است.
لیف پترسن اندر حال فراهم در رومانی مشغول فايده کار اندر کتاب راهنمای سیاره بي همسر است. شما می توانید رونمایی ها و عنوان های او را پیدا کنید و همچنین عصبانیت او اندر وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل گرند سنترال سنگاپور


برچسب‌ها: تور هتل ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 25 بهمن 1396ساعت 22:57  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]