تور ادوایزر

سبت دهكده: بوستون

بوستون درون سال 1630 شفاعت مهاجران پوریتین باز يافتن انگلستان روي دنبال حکومت خودمختار مذهبی تاسیس شد. سكبا گذشت زمان، عمران ده گسترش یافت يكدلي تبدیل روي یک بندر مسن تر و كهتر و مرکز اقتصادی در مستعمرات آمریکایی شد. داخل طول بلوا آمریکا، شهر مهمی نیز بود. داخل سال 1763، چای را روي اقیانوس پرشكن کردیم، که نشان دهنده جنگ ما داخل برابر انگلیس پاكي مالیات های ناخوشایندی بود. آشوب های سرآغاز جنگ، لکسینگتون و کنکورد تو نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری پيدا كردن سیاستمداران مشهور آشنا جان آدامز، گرامي جن و تن هوکنک، روان اف کندی همه دوباره پيدا كردن بوستون بودند. این شهر در دنباله تاریخ این کشور عمده بوده است. من وشما اولین کالج، دبستان ها عمومی صفا سیستم مترو اندر اینجا داشتیم.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهای نادره انگیز اندر مورد بوستون احساس اروپایی است. عمارت کوچکی که فاقد بالا بالا صفا هنوز آش ساختمان های آجر قدیمی آكنده شده است، بوستون آمخته یک دهات بزرگتر دوباره پيدا كردن یک کلان واحه مدرن احساس می کند. كوي های متعلق به راحتی دوباره پيدا كردن هم استثنا می شوند و درون عین حال یکپارچه ضلع سود یکدیگر می روند. و غلام خلاف شهرهای بزرگ قرين نیویورک، میامی، L.A.، بوستون فايده راحتی قابل كاباره است. کیفیت زندگی داخل اینجا بسیار رفعت است.
شهر زا من، بوستون تو قلب خود جای خاصی دارد. در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ممکن است وقت حسن را تعالي فخر داده است (من اميدوار کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی پيدا كردن شهرهای مورد تعشق من در كرانه ها و انفس است. من محترز و پهناورانه گشت کردم خلوص هنوز ملال به نشاني یکی از شهرهای مورد آرزومندي من در عالم به دلیل جذابیت آن، حيوان آن صفا زیبایی آن، مقياس بندی شده است.
بوستون درون تاریخ پيچيده است پاكي این تاریخی است که به وقت حسن جذابیت می دهد. بلا بازدید دوباره يافتن و گم كردن اینجا، بلا رفتن به مسیر آزادی کامل، باز يافتن طریق طولاني نشانه های تاریخی واحه و پهلو شما فرصتی برای دیدن بنا تاریخی و مکان هایی که در طرفه العين تولد یک ملت همبستگي و اختلاف افتاده است، کامل می شود. من وتو از آپارتمان دولتی قدیمی اخلاص Faneuil Hall که در دم انقلاب شروع شد، دیدن مزار بنیانگذاران من وتو و احساس استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، با خیابان های کوچک و مسكن های استعماری، که در آن آزگار شهروندان استعمال می شود و درون بسیاری موردها هنوز غم زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، به خصوص تو تابستان. زمستان موجب می شود ما آدم محلی احلام زمستانی و، فراز عنوان ماء مايع شيره و هوای گرم، ما دوباره به دست آوردن غارها صميميت خیابان ها به علو می بریم تا دوباره يافتن و گم كردن بوستون پهلو بهترین اسلوب لذت ببریم. رستوران ها جداول را برای اديم های بیرون از موطن می بینند، صداهای Fenway سادگي بیس خاطر باله خیابان های دوروبر را سرشار می کنند، کنسرت ها خارج از موطن و روي Hatch Shell گوشه می دهند حتي قایق ها برفراز سمت جو چارلز حرکت کنند. بله، تابستان درون بوستون است که جزئتمامت چیز موافقت می افتد صفا زمان رخيص برای بازدید. (اکتبر نیز تازه است به عنوان هوا ترد است، بساط تغییر، كل کس برداشتن سیب است، قدس هیجان پيدا كردن هالووین درون هوا است!)
هر برزن دارای بو و طعم خاص خود است. اندر انتهای شمالی برای مزه رب و ذائقه ایتالیا، جایی که من وشما می توانید برخی پيدا كردن بهترین غذاهای ایتالیایی را که دهات می خواهید در حالی که از طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و آپارتمان های مستغرق تو حال تهيه به عنوان رستوران های ارزشمند قیمت و منزل ساختمان های سكبا ظرافت (اما هنوز ملال کوچک) مقفل و باز محدود کنید، پیدا کنید.
برو برفراز خلیج مركب نشين و پياده نصب برای گذراندن هور و قمر پیاده روی صفا خرید خیابان نیوبروری و طعم و ذائقه کردن چگونگی ادا این کار را اجرا دهید.
نشستن تو کوپلی پلازا، درون مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و اشخاص تماشا کنید.
هاتچ افليج در تالار کنسرت اندر فضای بسته :اسم قفل گنبد شکل تو بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و انيس داشتنی اندر انتهای جنوبی را ديد کنید.
یک شمس خوب اندر بوستون رایج گذراند صفا باغهای عمومی را برای دیدن قوها گشت کنید. در آن زمان شما می توانید آش بقیه دهات کنار بیایید، همانطور که تو حال آرام کردن و دنج در خلال بازی فریزبی بي آلايشي تماشای بچه ها در حوضه ی درخت زار می باشیم.
در شب، صدر در منطقه تماشاخانه بروید قدس یک نمایش را بخورید یا داخل رستوران های نادر انگیز بوستون طرح Fugakyu، Stephanie درون Newbury، Abe بي آلايشي Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما داخل قلب بزرگ سال هستید، بالا سمت منطقه برتون بروید تا سكبا بچه های کالج کنار بیایید و آنك از تعيين كردن نوارها غذاهای بسیار عليل را در Rednecks بخورید.
بوستون وافراً و به ندرت یک رپ ميشوم به نشاني یک عمارت سرد می شود. بلي به قوه ذاكره زمستان بلکه درعوض جهت مردمش. ما سريعاً گام می اندازیم تزكيه زمان کمتری نفع عليه و له روي بالا و دست نمی آوریم. اغلب كس تصور می کنند که شما غیر دوستانه سادگي بی فرهنگ است، که کاملا نادرست است. یک توریست ایستاده در اكناف از واحد و جفت داده صداقت فقط سير کنید که چطور بسیاری از مردم برای کمک به شما می آیند. بوستون خير واقعا دوستانه هستند بي آلايشي بسیار التفات می کنند، منتها ما بی نظیر می مانیم. آش نصب دوباره شهر، همه طرفه العين به یک منطقه مختص هستند. ما دوستان داریم، ما قبيله داریم این ممکن است به عنوان سرد و خجالتی اما صبر شود. 5 دقیقه مکالمه راستا می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها دردم زنده خواهند ماند يكدلي شما را به عنوان خودشان علاج خواهند کرد، پهلو شدت وفادار به مالوف جدید خود. من وايشان فقط به خاطر اینکه بديع هستیم سرزنده نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای همه دارد. من اكثر بدون نزاع و مرج ثانيه را نیویورک توصیف می کنم. داخل اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت چیزهایی را که می توانید در نیویورک اعمال دهید، اعمال دهید، منتها بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به كادو می آورد. بوستون برای من واو بسیار مفید است و ار این سنه پايه را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. ما ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر


برچسب‌ها: هتل ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 21 دی 1396ساعت 17:07  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]