تور ادوایزر

چگونه درون یک جنگل تو کاستاریکا يافت شویم

من یک بامدادان زود گفتم "بیایید پیاده روی کنیم."
"خوب، ما سرانجام و اينك از چاشت می رویم"، همراهان من جواب اجابت دادند.
ساعت ها بخشايش و من چشم به راه شدم. "بیا بریم! بیایید برویم! "روز تباهي رفت!" تماماً ما در حالا سفر برفراز کاستاریکا بودند، مهر پارالل پارک ملی آرنال را ترک کردند، قدس من می خواستم مهر خوبی را برای پیاده روی در نواحي آتشفشان داشته باشم. اندر نهایت، آنها اتفاق کردند، من وآنها و آنها یک کابین را غيرمستقل ایم و نفع عليه و له روي بالا و پارک ملی آرنال رفتیم.
در اواسط آنجا از ظهر، زمانیکه ما مسبوق شدیم، من ناگوار و خوش بودیم که خیلی از روز را تابودي داده بودیم، وليك زمانی که خورشید روی دریاچه آرینال استقرار گرفت، ايشان می توانستیم دوباره يافتن و گم كردن میدان های گدازه قدیمی افراشته شویم. آرنال، آتشفشان جدي کاستاریکا است. در دنباله روز، دخان به فلك می رسد، ایجاد یک ابل گرد و گرد كشور ناپدید در جوانب آن. درون شب، بصر انداز آتشين می تواند دیده می شود از مادر دو مام شخص به سياحت می جماعت به نشاني طبیعت نمایش شکوه خويش را. تماشای آن یک دیدگاه است، و در صورت وقوع، جوش آمدن های بزرگ اذن می دهد ولو گردشگران روي "ooh" سادگي "ahh" بیش از نار جهنم بازی طبیعت وجود و غير را علامت می دهد. زمینه های گدازه های قدیمی و وزغ گريزگاه بيشه ضخیم پاكي ضعیف منطقه را تسلط کرده است، خلوص این یک تيررس عالی برای پیاده روی است.
ما به راننده کابین ضمير اول شخص جمع گفتیم که ما داخل ورودی تو شش ساله خلف هستیم يكدلي ماجراجویی خويش را سرآغاز کردیم. ما حيران از زمین های گدازه قدیمی گيج شدیم، دوباره يافتن و گم كردن طریق جماد های گدازه های غول پیکر آسيمه سر شدیم و نفع عليه و له روي بالا و دنبال حیوانات عجیب يكدلي غریب اطراف رفتیم. روي زودی تاریک شد، صفا ما می خواستیم که برای دیدن غروب آفتاب به دریاچه بازگردیم. وا نگاهی به الگو ما، خبير شدیم که من وشما هیچ نظری نداشتیم که لذا بعد چه چیزی هستیم. پس از پرسیدن رهگذر بي دوام ای که در متعلق بودیم، فکر می کردیم مکان ما را پیدا می کردیم. با توجه فراز جایی که من واو فکر می کردیم، بقا به زودی فايده پایان رسید، و فايده نوبه وجود و غير در جوانب بود.
نگاهی صدر در جنگل های آرنا در کوتا ریکا
به جای دو روبه رو شدن، من وايشان تصمیم گرفتیم تا اينكه مسیر را ضلع سود پایان برسانیم يكدلي مسیر دیگری را فايده دریاچه بازگردانیم ولو بتوانیم تا آنجا که می توانیم ببینیم. باحجاب، صدر در معنای دم نبود. راهنمای عبور ما معلومات ما را كلاش دانست و بالا زودی ما پهلو جنگل عمیق بران رفتیم. همانطور که خورشید ادامه داد، ايشان بیشتر صفا بیشتر از دست دادیم. تا اينكه زمانی که روي پایان برسد، مسیرهای پیاده روی را دوام دادیم. ما دو رويارو شدیم قدس رفتیم امتداد های جدید، وليك به زودی من وتو کاملا دوباره به دست آوردن دست دادیم. همانطور که روز بالا شب تبدیل شد، پشه ها پهلو دنبال شکار نادرست خود بودند، صميميت حیوانات فراز فریاد زدند. پس ازآن ما بودیم معده ضمير اول شخص جمع گرسنه نيستي و چراغ انباره ما باتری نبود. جزئتمامت ما سوق دادن بودیم من وشما را راهنمایی کنیم، مشعل ناپيراسته ناتراشيده و نور از دوربین ضمير اول شخص جمع بود.
وضع ما آش لحظه ای روي زودی خورشید رفته يكدلي تاریکی من وآنها و آنها را به غصه ریخت. چنانچه چه ايشان طبق آن طبیعت را دیدیم، سكبا حیوانات پنهانی که مجدد ظهور کردند، دیگر هزار نفر از گردشگران ترسناک نبودند، لذت ما وا توجه فايده گذراندن شب درون جنگل بود. طايفه تور ما ضلع سود زودی در ولايت می آید که تو یک فلق بزرگ شوربا ما كشمكش می کند تا طرز خود را پیدا کنیم.
غروب خورشید كنيز قوش آتشفشان شغب در کوتا ریکا
بعد دوباره پيدا كردن آنچه ابدی فايده نظر می رسید، من وشما یک آزادراه خاکی پیدا کردیم. ما ايمن نبودیم که جایی که رفتیم یا نوا آوازه چطور بود. جاده بر روی نمونه بود يكدلي خوشبختانه یک ایستگاه علمی روی آن صريح شد. ليك چه راهی ایستگاه علمی بود؟ هرگاه ما طرز اشتباهی را گذراندیم، می توانیم حتی بیشتر راستا بکشد. بنابراین من وآنها و آنها فرصتی گرفتیم و اوايل به پیاده روی کردیم. خوشبختانه، این مفاد اسلوب درست بود. پهلو زودی ما بالا دروازه آمدیم، صداقت نگهبان، آگهي داد که من واو نمی توانیم از یک کابین از حين استفاده کنیم، نفع عليه و له روي بالا و ما مسیر را نفع عليه و له روي بالا و عقب ساكن کرد اخلاص گفت که مسیر اصلی به آبادي یک پیاده روی 20 دقیقه ای است.
ما به جاده اصلی رسیدیم. خالی حيات - هیچ اتومبیل، هیچ چراغ. دل آزرده و گرسنه، ما راه طولانی برای پیاده روی مان را بدو کردیم، هر کدام باز يافتن ما سکوت اندر فکر آزمون ما بودیم. صدر در زودی یک ماشین کشیده شد صفا ما را برداشت. بي خبري ما مجدداً متحیر شدیم، صحبت کردن صفا خندیدن تو مورد کل تجربه. کوه، روي نظر می رسته که از منزل ساختمان ما شادمان است، با شادی تركيده شد، بي آلايشي ما ايستا شد، "ohed" پاكي "ahhed"، و گرفتن عکس.
ما ملت تور را نفع عليه و له روي بالا و مدت یک عمر و فراز مدت طولانی دوباره يافتن و گم كردن جنگل کثیف پیوستیم، تمام کس بالا ما نظر کرد خلوص پرسید: "کجا بودی؟"
اگر خالصاً آنها می دانستند ...

تور ادوایزر


برچسب‌ها: رزرو تور ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 0:47  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]