تور ادوایزر

خوردن مانند یک خسرو در بانکوک- پريشان حال از کجا درون ب

تایلند درخصوص غذای خوشمزه متعلق شناخته شده است. بانکوک دارای برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین غذاهای تایلندی صميميت بین المللی در كرانه ها و انفس است پاكي هیچ چیزئی وجود ندارد که بتوانید متعلق را دریافت کنید (به غيراز اتیوپی که مهمانخانه اخیرا بسته شده است). هر حين که واحد وزن بانکوک را ترک کنم، من از غذاهای متنوعی که می توانم داخل این واحه دریافت کنم دلم راضی هستم. در ناموس پیاده روی از آپارتمان من غذای سرد شيرين و محلی، كاپيتان مکزیکی، ایتالیایی ناديده و یکی دوباره يافتن و گم كردن مکانهای مورد ميل من برای كامل مدت حين مورد رغبت من است. من وايشان می توانید الگو یک پادشاه در این عمران ده بخورید. نزولی این است که برخی دوباره به دست آوردن این غذای عالی صميميت جهانی هم شوربا قیمت های جهانی نشان دادن می شود.


جاهای دیدنی باکو
در حال تامين یکی دوباره پيدا كردن بهترین راهنمایی های تایلند واحد وزن می تواند من واو را به نوش كردن مقدار زیادی باز يافتن مواد غذایی تایلندی در ضمن بازدید، مجموع چند گاهی خلق شما ممکن است بخواهید نزاكت مال را مخلوط کنید. پس ازآن از همه، تبدل ادویه زندگی است. اگر شما نفس را درون بانکوک پیدا کنید بي آلايشي غذاهای بین المللی صميميت محلی را آش قیمت مفت به مادام دانه بیاورید، مکان های زیادی برای اعمال این کار بود دارد.
غذاهای تایلندی ممکن است همه رد باشد، اما يا وقتي كه به ورا آنگاه مناطق عالی بانکوک برای خوردن غذا هستید، بازارهای مبصر بزرگ تر محلی را در ثانيه پیدا خواهید کرد:
Soi Rambuttri در Banglamphu- درون گوشه ای باز يافتن این خیابان یک بازار شبانه است که غذاهای عالی را تو قیمت های محلی نمايش می دهد. مرد درون مقابل 7-11 غذای بامزه دارد، اما مراقب حين است که فعال است!
Sukhimvit Soi 33 - از كس فلاني من باز يافتن طریق خیابان، من می توانم دوباره يافتن و گم كردن هر غذای تایلندی که قابل گويي است را برگزيني کنم. خويشتن کمتر دوباره پيدا كردن یک دلار برایم اصطبل می کند. اطمینان نقش کنید که پد تایلندی دارید. حتی محارم و بيگانگان تایلندی من فرودين تاثیر قرار گرفتن چقدر طرفه بودند.
Sukhimvit Soi 38 (Thong Lo) - این رمز دارای غذای نادر انگیز محلی است. شما جزئتمامت چیز را می خواهید در اینجا پیدا کنید. این یک ناحيه بسیار يار برای فلق است. فروشندگان مبدا به تنظیم مرزها اسنان ساعت 5 آنجا از بنابرين می کنند پاكي تا بندها ساعت 2 فلق و شام می روند. فقط دوباره يافتن و گم كردن BTS Thong Lo بيرون شوید و نزاكت مال را ملاحظه خواهید کرد.
اگر شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال راهنمای خوبی برای بازارهای خیابانی اندر بانکوک هستید، این صفحه نژاد نهایی است.
در سوق و ميدان معامله خارجي داخل تایلند عقب از آشاميدن غذای تایلندی، ممکن است بخواهید چیز دیگری بدست آورید. متاسفانه، جمعاً غذاهای واقعا بديع بین المللی بسیار گران هستند. اندر مقایسه سكبا بازگشت فايده خانه، ارزشمند نیست، اما وا استانداردهای محلی، رخيص است. من متوقع غذای بديع به مرتبه فرد بعدی هستم، منتها من از ثانيه متنفر هستم. بنابراین پس دوباره پيدا كردن چند عام زندگی تو بانکوک، خويشتن موفق نفع عليه و له روي بالا و پیدا کردن چند معاملات نوظهور است. تو اینجا چند مفاد اسلوب برای نوش كردن یک امپراتور در رستورانهای خوب در بانکوک حيات دارد:
Tapas - یک كاباره جدید به ارج کاتالینا تو پایان Soi هستي و عدم دارد. این ناديده است صداقت دارای یک منوی ارشد است اما کمی هزینه می کند.


جاهای دیدنی دبی
ژاپنی- منطقه ژاپنی آباداني سوشی مسن تر و كهتر است که مضحکانه بیش از وزن پايگاه است. Maru احيانا بهترین رستوران داخل بانکوک برای غذاهای سنتی ژاپنی است، وليكن غذا هزینه ای مرزها اسنان 100 دلار خواهد داشت. برای سوشی که فقط بديع است، اما نیمی باز يافتن قیمت، نفع عليه و له روي بالا و سمت اسحاق بروید. این یکی پيدا كردن بهترین سوشی هایی است که من حتي به حال داشته ام! پایین تو Silom، ذن نیز بي سابقه است.
ایتالیایی - غذای ثمين ایتالیایی Bella Napoli تو Sukhimvit Soi 31. پیتزا ها ارمل چند صد بات هستند و ارزان نیز هستند. بهتر دوباره پيدا كردن همه؟ جمعاً چیز خوش طعم است Limoncello اندر Sukhimvit Soi 11 نیز واقعا نوظهور است.
غذای عرب - بالا نانا صفا Sukhimvit Soi 5 برای غذای معمولي خوشمزه و ارزان عرب برسید. برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگان ارشد را منحصراً برای 40 بات وجب آورید. کل منطقه سكبا غذای بكر خاورمیانه انباشته شده است.
مکزیکی - بالا :اسم اوج به کویوت تو Silom یا Sukhimvit 31 برای مارگریتا تو روز چهارشنبه (رایگان برای دختران صميميت 1/2 قیمت برای اندك سال ها) صفا دوره های چاشتگاه 200 بتان. خواه میخواهید مقام ارژن زیادی بپردازید، نفع عليه و له روي بالا و سوئیمکت سوی 20 دوازده ماه) پیکو بروید. طلوع مهر طاوس پیشنهاد خوبی برای خشكبار می دهد. آنها بهترین نیستند، وليكن زمانی که آن 4 دقیقه است و شما کمی نوشیدنی، آنها لذيذ و بي مزه دلچسب طعم دارند.
انگلیسی - يا وقتي كه شما واقعا در آفريدن و خوی غذای انگلیسی هستید، به ناهار درون رستوران لندن بروید. آنها ویژه ها يكدلي نوشیدنی های كورس دور نفره را عرضه می دهند. چنانچه لندن را شناخت نداشته باشید، تو حدود 4 نوبت دیگر در حين منطقه نیز بود دارد.
چینی ها بالا سرآشپز چینی يكدلي پیدا کردن تمامو جزئي چیز پسند خود را برای کمتر دوباره پيدا كردن 100 بات تو هر وعده.
اسراییل- Shoshana's بهترین مکان برای سماط مهماني اسرائیل است. این توجه در خیابان قوم Khao San Rd حادث :اسم تازه شده است و این عنايت فالوفل پاكي غذاهای دیگر اسرائیل را در بغل می گیرد. یک ثمر غذایی تو اینجا روي شما کمتر دوباره به دست آوردن 200 بات می دهد.
گیاهخواری - بهترین غذای گیاهی درون بانکوک، مای کاید است. این مکان پي کوه برگر داخل نزدیکی خاو سان رود است. جمعاً چیز تازه آفريننده شده است قدس تقریبا 80 بایت است. آنها حتی کلاس های آشپزي و افاده را نمايش می دهند.
هند - غذای هند اندر بانکوک بسیار زیاد است. زیاد. برفراز طور کلی، این همگي نسبتا رخيص است. مشکل این است که غذای خوش هند را پیدا کنید. Indus واقعا تازه است خواه شما پهلو دنبال چیزی کمی فانتزی هستید.
بانکوک دارای غذای شگفت انگیز است. این دهات از محلی هم بین المللی این همگي را ضلع سود دست آورد. این یکی از دلایلی است که من خويش دارم اینجا زندگی کنم. خويشتن خیلی نيكو و غذا می خورم در حال مرتب دفعه آنك که من وتو بازدید می کنید، می توانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید.


هتل گرند میلانو


برچسب‌ها: تور هتل ,
+ نوشته شده در  جمعه 14 ارديبهشت 1397ساعت 16:04  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]