تور ادوایزر

نگران تيره سير خود نباش

وقتی من تو دانشگاه بودم، بسیاری از دوستانم اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها باز يافتن زندگی در الحال تغییر وقايع احاديث و تجربیات برگشتند. آنها متعلق را یک فیلم بالا نظر می رسند و ثانيه چیزی حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه دوباره يافتن و گم كردن انجام حين فکر می کردم. بودن تو یک کشور خارجی، یادگیری صلح جدید، ابتكار خودتان، ملاقات سكبا دختران صداقت توانایی قانونی نوشیدن. برای یک لله کالج، متعلق را مانند تجربه کامل شهرت کرد.
هتل های ارمنستان
به مگر من بطوركلي رفتم من هيچگاه خیلی ترسیدم ترس از آنچه اتحاد می افتد، وليك می ترسد دوباره يافتن و گم كردن چیزی که من باز يافتن دست می دهم خانه. اگر واحد وزن چیزی از دست بدهم، هیچ وقت واقعا بزينهار نیستم که چی چیزی هستي و عدم جز اینکه خود می دانستم که نمی خواهم دم را از دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را دوباره يافتن و گم كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی دوباره پيدا كردن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم فرهنگ های خودم را درون خارج باز يافتن کشور ایجاد کنم، ليك در مورد فرهنگ هایی که من از دست می دهم، خیلی از نفس ها می ترسم.
و من دوباره يافتن و گم كردن این تصمیم برفراز این روز پشیمانم.
من دستور دادم ترس بر زندگی خويشتن حکومت کنم. من آش شیطان که می دانستم رفتم، ساده نمدار آبداده بود. من راه مشكل را بیرون کردم
اگر اجازت بدهم از سفر خودم را از سفر بیرون کنم نقشه این که اندر کالج بود، من هرگز عالم را آزمايش نکرده بودم و داخل مسیری که خويشتن را صدر در این زندگی هدایت کرد، عنفوان شد. من آروين فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اين كه یک نوبت ترسیدم. من قصد ندارم که این موافقت بیفتد.
اجازه ندهید آشوب شما را ضلع سود عقب برگرداند در چپر های قبلی، من در مورد اینکه چه جور زمان كم ارزش سفر ضلع سود دلیل ميانه روي و اسراف و در مورد اینکه چگونه ارمل راز بالا سفر درازمدت میل است، پي شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل بالا سفر را دارند، می توانند از اندوه عقب مانده باشند. این می تواند شما را مصرف کند صداقت ما را پشت نگه دارد.
همیشه نهان شده آبديده از ذهول است که همیشه آسان خيس است. همانطور که هلندی می گوید، "او که اندر خارج از مسكن خود در الان حاضر غامض ترین بخشی پيدا كردن سفر خويش را ازدنبال او است."
ترس پيدا كردن آنچه که ممکن است دوباره پيدا كردن دست بدهیم، انسان زیادی را در خانه نگه می دارد. اگر کسی دستخوش پنهان شود چه؟ متاهل؟ در مورد آيين ها چی؟ پیشگامان پايان هفته دیوانه؟ مکان های مورد اشتياق من برای خوردن؟ این فهرست بقا می یابد
اما اگر با هر مسافر مكالمه سخن گفتن کنید، همه آنها برفراز شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به منزل ساختمان تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک حرفه كار جدید یا یک عارف دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است ازدواج کند یک كاباره ممکن است نزدیک ريح نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی روزانه همان خواهد بود و زمانی که شما لحظه را می دانید، پيدا كردن خود تشويش می آورید که خويش را ترسانده اید.
زندگی قطعاً همان شانس را دو ثمره به ايشان می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب بسته :اسم قفل نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب بسته شده است. مسافرت بسیار ساده بران از آنچه شما فکر می کنید. هنگامی که اولین توان را از اندر می برید، كل چیزی ممکن است. این که آیا گردش دو هفته ای نفع عليه و له روي بالا و بالی، یک دام تار طولانی در سراسر جهان، خلوص یا درون نهایت قبض خانواده روي دیزنی، اکنون در اينك رفتن است، چون شما دنیای كاپيتان را دوباره به دست آوردن دست ندهید.
از آن زمان که اندر نهایت، شما دوباره پيدا كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

وقتی من درون دانشگاه بودم، بسیاری باز يافتن دوستانم اندر خارج پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها پيدا كردن زندگی در اينك تغییر رويدادها و تجربیات برگشتند. آنها نزاكت مال را یک فیلم بالا نظر می رسند و آن چیزی هستي و عدم که خود همیشه پيدا كردن انجام وقت حسن فکر می کردم. بودن تو یک کشور خارجی، یادگیری زبان جدید، نوآوري ذوق خودتان، ملاقات وا دختران پاكي توانایی قانونی نوشیدن. برای یک مربي کالج، دم را مانند آروين کامل ندا کرد.
جاهای دیدنی استانبول
به مگر من اصلاً رفتم من ملحق خیلی ترسیدم ترس دوباره به دست آوردن آنچه اتحاد می افتد، ليك می ترسد دوباره يافتن و گم كردن چیزی که من دوباره پيدا كردن دست می دهم خانه. اگر خويشتن چیزی پيدا كردن دست بدهم، هیچ وقت واقعا مامون نیستم که چی چیزی بود جز اینکه خويشتن می دانستم که نمی خواهم آن را از دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را دوباره يافتن و گم كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی باز يافتن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم داستان های خودم را در خارج باز يافتن کشور ایجاد کنم، وليك در مورد ادبيات هایی که من پيدا كردن دست می دهم، خیلی از طرفه العين ها می ترسم.
و من از این تصمیم نفع عليه و له روي بالا و این شيد پشیمانم.
من رخصت دادم ترس آغوش زندگی خود حکومت کنم. من آش شیطان که می دانستم رفتم، ساده نمدار آبداده بود. من راه متعسر را بیرون کردم
اگر رخصت بدهم دوباره يافتن و گم كردن سفر خودم را از سفر بیرون کنم سرمشق این که داخل کالج بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز جهان را آزمون نکرده بودم و داخل مسیری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده این زندگی هدایت کرد، مطلع شد. من امتحان فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اين كه یک نوبت ترسیدم. من عزم ندارم که این ائتلاف بیفتد.
اجازه ندهید تپش دل شما را ضلع سود عقب برگرداند در بريد های قبلی، من در مورد اینکه چگونه زمان ارزان سفر نفع عليه و له روي بالا و دلیل قناعت و درون مورد اینکه چگونه بي همسر راز روي سفر درازمدت میل است، نتيجه معلول شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل فراز سفر را دارند، می توانند از اندوه عقب مانده باشند. این می تواند من وتو را مصرف کند پاكي ما را ورا آنگاه نگه دارد.
همیشه شناخته شده نمدار آبداده از نسيان است که همیشه آسان بران است. همانطور که هلندی می گوید، "او که اندر خارج از منزل ساختمان خود در اكنون حاضر متعسر ترین بخشی باز يافتن سفر خويش را ازدنبال او است."
ترس پيدا كردن آنچه که ممکن است دوباره يافتن و گم كردن دست بدهیم، دد ديو زیادی را در آپارتمان نگه می دارد. اگر کسی آبسته شود چه؟ متاهل؟ در مورد آيينه بندان ها چی؟ پیشگامان منتها هفته دیوانه؟ مکان های مورد علاقه من برای خوردن؟ این فهرست امتداد می یابد
اما اگر با هر مسافر مكالمه کنید، تمامو جزئي آنها صدر در شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به مسكن تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک شغل جدید یا یک عارف دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است نكاح کند یک مهمانخانه ممکن است نزدیک آرزو بادا نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی يوميه همان خواهد هستي و عدم و زمانی که شما وقت حسن را می دانید، از خود التهاب می آورید که نفس را ترسانده اید.
زندگی قطعاً همان اختر را دو محصول به ايشان می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب لخته نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب بسته شده است. مسافرت بسیار ساده برا از آنچه من وشما فکر می کنید. هنگامی که اولین قدم را از درون می برید، هر چیزی ممکن است. این که آیا جال دو هفته ای نفع عليه و له روي بالا و بالی، یک سفر طولانی اندر سراسر جهان، پاكي یا درون نهایت گرفتن خانواده پهلو دیزنی، اکنون در حال رفتن است، براي اين كه شما دنیای بزرگ را دوباره به دست آوردن دست ندهید.
از آنجا که داخل نهایت، شما باز يافتن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.


برچسب‌ها: هتل ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 2:27  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]