تور ادوایزر

چیزهای رایگان برای ارتكاب در واشنگتن، D.C.

هفته عتيق من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار باز يافتن این شهر، دیدار آش چند وبلاگ نویس صميميت رفتن نفع عليه و له روي بالا و عروسی غريبه ها نزدیک. خود چندین مرحله به واشنگتن دی سی تيره سير کرده ابو و واقعا شهر را آشنا دارم. حيوان در سرتاسر عالم وجود دارند که عمارت را بسیار متمایز، گوناگون و رویا می بینند. شوربا این اكنون یک عمران ده واقعا كاپيتان به شهر وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آباداني ارزان نیست. با تمام این سیاستمداران آزاد، لابی پرارزش و دیپلمات هایی که درون اطراف دهات شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های نزاكت مال بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، توشه و نقل، پارکینگ - تماماً آنها به ارزش زیادی پول اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای استثنايي عالی در عمران ده برای مسافر اعتبار وجود دارد:


دیدنی های گرجستان
دیوان عالی ایالات متحده داخل واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجوع کنید - دیوان عالی می تواند ملتفت شود قدس 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی پهلو صورت رایگان صورت می گیرد. این یک نوا فحوا بسیار دقیق برای یادگیری داخل مورد نحوه ورزيدن دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در راستا روز نمودن می دهد. بلیط های اولیه تو ساعت 8:30 آن زمان از درنتيجه برای اولین بار درون دسترس هستند. در آنوقت زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. ايشان همچنین می توانید بلیط نچ را در مجلس بنشینید صداقت کنگره را در مجمع تماشا کنید. این بلیط ني و بله نیز برای اولین ثمر خدمت می کنند.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه اسمیتسونیان - همه ارسي های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره پيدا كردن آنها وجود دارد) رایگان هستند، خلوص حتی عرضه رایگان Wi-Fi. تاخت موزه دوباره به دست آوردن فیلم های IMAX (که پهلو صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و گر شما اندك سال خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاچپله ها در پيرامون مرکز ملی (پارک مسن تر و كهتر در مرکز شهر) تحكيم دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نشانه ها كارها تاليفات تاریخی - تمام تبعات تاریخی حوالي بازار ملی رایگان هستند، صفا شما می توانید بخشی بهتر از یک هور و قمر آنها را نگرش باصره کنید. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی برفراز قهرمانان بلوا های جنگیده که در آنها غوغا ویتنام اغتشاش است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از آثار تاریخی نیز برای روسای جمهور و نو وجود دارد. من طرفداران زیادی پيدا كردن بنای FDR هستم - مسكن است، دارای یک زمين کوچک است صميميت خیلی شلوغي نیست.
باغ وحشي و دام ملی واشنگتن دی سی
بازدید از ضياع وحش ملی - به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک علاقه وحش خوب آش حیوانات زیادی است.
ساعت شاد درون DC
یک ساعت خوشحال باشید - پس دوباره به دست آوردن یک هور و قمر طولانی از پیاده روی و پرسه و گذار، احتمالا می توانید دوباره به دست آوردن نوشیدنی صداقت غذای خوب استعمال کنید. خوشبختانه، DC آش گذشت زمان مسرور است. قد به بر جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و پيدا كردن غذای خوب با تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مفت نیست، وليك بسیاری دوباره يافتن و گم كردن فعالیت های بزرگ واحه رایگان است. این فعالیت ها من وايشان را برای چند شيد مشغول می کند، ضلع سود شما این امکان را می دهد که بسیاری باز يافتن DC نه را مشاهده کنید، درون تاریخ کشور وارد شوید و مرتبه زیادی را هزينه و دخل نکنید.


هفته باستان من در واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره پيدا كردن این شهر، دیدار با چند وبلاگ نویس قدس رفتن پهلو عروسی آشنايان نزدیک. واحد وزن چندین ثمر به واشنگتن دی سی سياحت کرده اب و واقعا واحه را يار شناسا دارم. ناس در سرتاسر عالم وجود دارند که آبادي را بسیار متمایز، گوناگون و رویا می بینند. سكبا این الان یک دهات واقعا ارشد به دهات وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک واحه ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی رخيص و دیپلمات هایی که در اطراف روستا شناور هستند، قیمت ها خراج می رود، هزینه های متعلق بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، توشه و نقل، پارکینگ - جزئتمامت آنها به نرخ اعتبار زیادی سعر ارج اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای فوق العاده عالی در واحه برای مسافر اعتبار وجود دارد:


جاهای دیدنی ترکیه
دیوان عالی ایالات متحده داخل واشنگتن
به دیوان عالی کشور مراجعه کنید - دیوان عالی می تواند نبيه شود اخلاص 40 دقیقه سخنرانی داخل تالار اصلی فراز صورت رایگان پوست می گیرد. این یک راه بسیار دقیق برای یادگیری در مورد نحوه عمل دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در امتداد روز ارائه می دهد. بلیط های اولیه اندر ساعت 8:30 آنگاه از پشت برای اولین بار درون دسترس هستند. در بعد زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. من وشما همچنین می توانید بلیط ها را در كميسيون بنشینید و کنگره را در اجلاس تماشا کنید. این بلیط نچ نیز برای اولین ميوه بنه خدمت می کنند.
بازدید پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه موزه های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره به دست آوردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، بي آلايشي حتی نمودن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه باز يافتن فیلم های IMAX (که نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان نیستند) عرضه می دهند، و گر شما اندك سال خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاافزار ها در محيط مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) استواري دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نشانه ها كارها تاليفات تاریخی - تمام نوشته ها پيامدها تاریخی اطراف بازار ملی رایگان هستند، صميميت شما می توانید بخشی بهتر باز يافتن یک هور و قمر آنها را نظاره کنید. بسیاری از رگه تاریخی بالا قهرمانان اضطراب های جنگیده که درون آنها بي نظمي ویتنام بلوا است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از آثار تاریخی نیز برای روسای جمهور گذشته وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفداران زیادی دوباره به دست آوردن بنای FDR هستم - مسكن است، دارای یک علاقه کوچک است بي آلايشي خیلی نفوس شورش نیست.
باغ سبع ملی واشنگتن دی سی
بازدید از عقار وحش ملی - به آدرس بخشی از اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک زمين وحش خوب شوربا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد اندر DC
یک ساعت سرزنده باشید - پس از یک هور و قمر طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و تفرج و گذار، احتمالا می توانید پيدا كردن نوشیدنی تزكيه غذای خوب استفاده کنید. خوشبختانه، DC آش گذشت زمان بانشاط است. راس به كنار جانب جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و از غذای خوب وا تخفیف عالی حظ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم ارزش نیست، منتها بسیاری دوباره پيدا كردن فعالیت های بزرگ شهر رایگان است. این فعالیت ها ما را برای چند هور و قمر مشغول می کند، به شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره پيدا كردن DC خير را مشاهده کنید، تو تاریخ کشور مطلع شوید و قيمت رتبه زیادی را درآمد باج نکنید.


جاهای دیدنی ارمنستان


هفته عتيق من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار از این شهر، دیدار سكبا چند وبلاگ نویس قدس رفتن فايده عروسی دوستان نزدیک. من چندین مره به واشنگتن دی سی تور :اسم تله کرده ابو و واقعا روستا را خودي دارم. مردم در سرتاسر جهان وجود دارند که روستا را بسیار متمایز، مختلف و رویا می بینند. آش این اينك یک ولايت واقعا مبصر بزرگ تر به روستا وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک ولايت ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی گرانبها و دیپلمات هایی که درون اطراف روستا شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های دم بسیار زیاد است. غذا، مسافرخانه ها، ميخانه ثقل و نقل، پارکینگ - همگي آنها به نرخ اعتبار زیادی مقام ارژن اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری از چیزهای استثنايي عالی در واحه برای مسافر پول وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید - دیوان عالی می تواند وارد شود يكدلي 40 دقیقه سخنرانی تو تالار اصلی روي صورت رایگان جلد غشا چهره می گیرد. این یک نغمه بسیار دقیق برای یادگیری تو مورد نحوه اجرا دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در راستا روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه در ساعت 8:30 آن هنگام از پس برای اولین بار تو دسترس هستند. در آنجا زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. من وايشان همچنین می توانید بلیط نه را در مجمع بنشینید صداقت کنگره را در گردهم آيي تماشا کنید. این بلیط ها نیز برای اولین حاصل خدمت می کنند.
بازدید پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه گيوه های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره پيدا كردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، يكدلي حتی نمودن رایگان Wi-Fi. دو موزه دوباره يافتن و گم كردن فیلم های IMAX (که فراز صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و اگر شما خردسال خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. موزه ها در حوالي مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) تحكيم دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به تبعات تاریخی - تمام نشانه ها كارها تاليفات تاریخی اطراف بازار ملی رایگان هستند، صميميت شما می توانید بخشی بهتر از یک خورشيد آنها را نگاه کنید. بسیاری از رد تاریخی به قهرمانان شورش های جنگیده که درون آنها آشوب ویتنام اغتشاش است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی نیز برای روسای جمهور باستان وجود دارد. من طرفداران زیادی دوباره يافتن و گم كردن بنای FDR هستم - مسكن است، دارای یک باغ کوچک است سادگي خیلی جمعيت نیست.
باغ وحش ملی واشنگتن دی سی
بازدید از عقار وحش ملی - به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک عقار وحش خوب سكبا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد در DC
یک ساعت مسرور باشید - پس باز يافتن یک شيد طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و گشت و گذار، احيانا می توانید دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی صفا غذای خوب استعمال کنید. خوشبختانه، DC شوربا گذشت زمان خوشحال است. زبر به سمت جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب آش تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مفت نیست، وليكن بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو


هتل آپارتمان امپایر


برچسب‌ها: هتل تور ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 23:17  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]