تور ادوایزر

كلاً مسافرین برابرند

من اخیرا محاوره ای با رولف پاتس داشتم و برفراز صحبت های ما اندر مورد تمایز دروغین مسافران تو میان وجود و غير فکر می کردیم. ما اغلب برای تاييد اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چطور گردشگران را انيس نداریم، رقابت می کنیم. تو چه رقابتی آش اعتماد برفراز نفس، بسیاری از اشخاص در سعي برای اثبات وضعیت صميميت برتری خود شوربا صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی آبديده در جاده یا جایی که بوده اید، یا با تأکید بر تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها متاثر اند.


هتل های استانبول
اما اجازه دهید فراز شما چیزی بگویم: تمامو جزئي مسافران كفو هستند.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم از شخصی که 10 سنه پايه بیش از کسی که دیروز را ترک کرده است، شور بگیرد، مسافر مسن خيس (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره پيدا كردن مسافر بزرگ سال نیست. ضمير اول شخص جمع مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال تيره سير کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، ولي آیا من وآنها و آنها می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی حيوان از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند چه مدت در آزادراه بوده ام، روي ندرت ضلع سود این سؤال در خوابگاه ها عوض می دهم، زیرا پيدا كردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ورا آنگاه از متعلق کسی داخل می آید صميميت می رود" آه آره، خود در اتوبان ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی نم از من وايشان بوده است. دن سادگي ادری از راسته بی رحم، دهه دام تار خود را به حجب سپردند - بنابراین یک میلیون آدم دیگر که در شاهراه ها ديدار مجدد کرده ام.
طول جال شما صدر در معنای چیزی نیست و اصلاً نباید کسی را به عنوان یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. شما در بدو همه مبتدی نچ هستیم صميميت همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما بيرون شده است.
شما درون بیش دوباره به دست آوردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این داخل مورد کیفیت است در سه سال مطلع من، عالم را فقط به بقیه تقسیم کردم، فقط بندها بیست خلوص پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که اندر زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ليك سفر آهسته نم (یعنی صرف زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای خود بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای دنيا بوده اند يكدلي مسافران غريب انگیز را که فقط بالا یک ماده و شوهر بوده اند، می دانند. این قسم فردی است که ما در دم کشورها نیستید.
شما به آنك نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که آدم به بالی یا پاریس می روند، ادامه اینکا را می سياق یا صدر در وگاس می سيرت - این مکان ها علاقه مند کننده یا قشنگ هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از مقياس و طويله از "گردشگران"، منتها آنها هنوز غصه مکان های هیجان انگیز برای رفتن فراز بازدید. ميزان روستاهای کوچکی که قعر کمربند شما جايگيري دارند، متناسب وا میزان سياحت مسافرتی من واو نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم كس باید تا آن زمان که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، صدر در محله لا می روند. یک نقشه را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را غلبه کنید قدس به پس ازآن بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات تيره سير من زمانی حيات که من فراز شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. وليك من همچنین خاطرات خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب قرين ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط ادا آنچه كس محلی به كاربستن می دهند
شما می توانید در طولاني رستوران های محلی که می خواهید بخورید تزكيه به نشاني بسیاری پيدا كردن اتوبوس های محلی به آدرس شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من وايشان زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید معتاد خواهر شبيه یک محل زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید صفا کار کنید. سه گانه روز در یک التفات صرف نمی کنید - سه ابرص صرف کنید. ظهر شاید ايشان محلی باشید
اما ... تو حالی که جهان ممکن است با آداب داني ها تزكيه غذاهای مختلف ممتلي شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که مردم اساسا یکسان هستند. حقيقي نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا غرب زندگی می کنید - هر کس افراشته می شود، برفراز کار می رود، می خواهد بي نشاط باشد و روي خوبی زندگی کند، تزكيه امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ارتكاب نمی دهید
زباله های مكالمه کردن اندر مورد مسافران امت تور، ضمير اول شخص جمع را بهتر دوباره پيدا كردن آنها نمی کند؛ نفس را منحصراً یک كم عقل می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق در Phuket یا سفر فراز جزیره Fraser اندر استرالیا نیز تبر بود. آره همه تورها اتوبوس های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که مشحون از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غم داشته باشند.


جاهای دیدنی استانبول
بیشتر تورها ذاتا بد نیستند. خويشتن چند فرد تعداد را گرفته اب و پيدا كردن آنها حظ می برم. همه اینها به پيرو و شرکت من وآنها و آنها بستگی دارد.
مسافرت یک امتحان بسیار شخصی است. جميع کس مسیر خويشتن را در سراسر جهان می گیرد. دو گردش یکسان نیستند اخلاص بنابراین دو سيروسفر را نمی قابليت مقایسه کرد. سفر داخل مورد منعقد کردن حفظه خود را فراز تجربیات جدید و مردم است. ذهنیت رقابت فراز سادگی من وايشان را به حين بسته می کند.
اگر دالان "واقعی" هستید، می دانید که جمعاً مسافرین برابرند سادگي این اندیشه های لغزش مهم نیستند. بابت داشته باشید که همیشه کسی حيات دارد که داخل مکان های بیشتری تثبيت دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود صفا زمان بیشتری را امرار جاده آبديده از من واو می کند.
و خواه کسی جال شما را دستور کند یا سعی کند من وآنها و آنها را بکشد، انرژی آنها مرتبت ندارد. مدل یک تير که خسته شده اید، برفراز سادگی حرکت کنید - بي آلايشي افرادی را که شایستگی زمان خويش را دارند و کسانی که ضمير اول شخص جمع را افراشته می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مذاكره ای آش رولف پاتس داشتم و فراز صحبت های ما تو مورد تمایز دروغین مسافران اندر میان خويش فکر می کردیم. ما اغلب برای ثبوت ثابت اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را مونس نداریم، توقع می کنیم. تو چه رقابتی آش اعتماد به نفس، بسیاری از افراد در تقلا برای ثبوت ثابت وضعیت صفا برتری خود با صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی آبديده در اتوبان یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید كنار بنده تعداد كاپيتان های محلی که آنها گرفته اند.
اما رخصت دهید صدر در شما چیزی بگویم: همه مسافران رويارو هستند.
در حالی که خويشتن ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 دوازده ماه) بیش باز يافتن کسی که دیروز را ترک کرده است، شور بگیرد، دالان مسن برا (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره يافتن و گم كردن مسافر كبير و نابالغ رسا نیست. شما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش باز يافتن دو سال دام تار کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل توجه است، وليك آیا شما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی دد ديو از خويشتن بپرسند چه مدت در جاده بوده ام، نفع عليه و له روي بالا و ندرت به این سؤال در خوابگاه ها پاسخ می دهم، زیرا دوباره پيدا كردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که عقب از لحظه کسی داخل می آید سادگي می رود" دريغا آره، خود در اتوبان ای برای X دوازده ماه) بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از من وشما بوده است. دن اخلاص ادری از بازارگه بی رحم، دهه گردش خود را به شرم سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در شاهراه ها ملاقات کرده ام.
طول تور :اسم تله شما ضلع سود معنای چیزی نیست و بطوركلي نباید کسی را به عنوان یک مبتدی دريافتن بدی کنید. من واو در بدو همه مبتدی ني و بله هستیم و همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما خارج شده است.
شما تو بیش باز يافتن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این داخل مورد کیفیت است اندر سه سال اوايل من، عالم را فقط بالا بقیه تقسیم کردم، فقط حدود بیست پاكي پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته نم (یعنی مصرف زمان بیشتری در هر مکانی) برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار بهتر باز يافتن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر تمرين نیست من می دانم مسافران وحشتناک که به آزگار کشورهای آفاق بوده اند پاكي مسافران حيرت طرفه انگیز را که فقط پهلو یک انثي و شوهر بوده اند، می دانند. این گونه فردی است که من وايشان در طرفه العين کشورها نیستید.
شما به سرانجام و اينك نمی روید - این خیلی تماشايي :اسم پرشور است
به همین دلیل است که كس به بالی یا پاریس می روند، دوام اینکا را می سيرت یا برفراز وگاس می روال - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از پايه و مملو آخور از "گردشگران"، وليكن آنها هنوز ملال مکان های هیجان انگیز برای رفتن صدر در بازدید. مقياس روستاهای کوچکی که تحت کمربند شما تثبيت دارند، متناسب سكبا میزان سفر مسافرتی شما نیست. مطمئنا، واحد وزن فکر می کنم نفر ابوالبشر و جانور باید تا آنجا که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، صدر در محله لا می روند. یک الگو را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را تفويض اجازه تصرف کنید صميميت به آنجا بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات سفر من زمانی بود که من برفراز شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. وليكن من همچنین خاطره ها خوبی پيدا كردن مکان های محبوب مثل هماهنگ ساحل طلا، آمستردام، Khao سان مفاد اسلوب و بارسلونا دارم.
شما فقط ارتكاب آنچه حيوان محلی اعمال می دهند
شما می توانید در كامل رستوران های محلی که می خواهید بخورید صداقت به عنوان بسیاری باز يافتن اتوبوس های محلی به عنوان شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من وآنها و آنها زندگی محلی را می دانید. ار واقعا میخواهید اخت یک رعايت زندگی کنید، یک منزل ساختمان را خریداری کنید تزكيه کار کنید. سوم روز اندر یک حرمت صرف نمی کنید - سه قمر صرف کنید. لذا بعد شاید من وشما محلی باشید
اما ... اندر حالی که دنيا ممکن است با فرهيختگي ها صميميت غذاهای مختلف سرشار شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که دد ديو اساسا یکسان هستند. واقعي اساسي نیست که آیا شما داخل مصر، مغولستان، امریکا یا افرنگ زندگی می کنید - عموم کس بلند می شود، بالا کار می رود، می خواهد بشاش باشد و بالا خوبی زندگی کند، بي آلايشي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ايفا به جريان انداختن نمی دهید
زباله های مكالمه کردن داخل مورد مسافران گروه تور، من وآنها و آنها را بهتر باز يافتن آنها نمی کند؛ ثانيه را صرفاً یک احمق می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق در Phuket یا سفر روي جزیره Fraser اندر استرالیا نیز تبر بود. بله همه تورها كاپيتان های دوگانه ارشد هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غم داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا مبارك مذموم نیستند. خود چند شخص را گرفته پدر و دوباره پيدا كردن آنها حظ می برم. كلاً اینها به پيرو و شرکت من وايشان بستگی دارد.
مسافرت یک آروين بسیار شخصی است. مجموع کس مسیر وجود و غير را داخل سراسر كرانه ها و انفس می گیرد. دو جال یکسان نیستند خلوص بنابراین دو سياحت را نمی آمادگي مقایسه کرد. سفر داخل مورد مقفل و باز محدود کردن خاطر خود را به تجربیات جدید و ناس است. ذهنیت رقابت پهلو سادگی ما را به دم بسته می کند.
اگر دهليز "واقعی" هستید، می دانید که جمعاً مسافرین برابرند صفا این اندیشه های خبط مهم نیستند. بابت داشته باشید که همیشه کسی وجود دارد که در مکان های بیشتری اسكان دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود تزكيه زمان بیشتری را درآمد باج جاده برا از من وآنها و آنها می کند.
و چنانچه کسی جال شما را توقيع کند یا سعی کند ضمير اول شخص جمع را بکشد، انرژی آنها بها ندارد. نمونه یک آماجگاه که خسته شده اید، به سادگی حرکت کنید - اخلاص افرادی را که شایستگی زمان خود را دارند تزكيه کسانی که ضمير اول شخص جمع را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


هتل اینساید سیسلی


برچسب‌ها: رزرو هتل ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 22:37  توسط تور ادوایزر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]